Zvláštní reportér o mučení OSN žádá informace o policejní brutalitě na protestujících proti lockdownu

Evropská Unie, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA

Zvláštní reportér OSN o mučení Nils Melzer požádal o více informací o incidentu, při němž protestující ženu policejní těžkooděnci brutálně chňapli za krk a praštili s ní o zem.

Jak už jsme upozorňovali předtím, ty demonstrace skončily ohromujícím počtem 600 zatčených lidí, spolu s čímž probíhaly nesčetné příklady otevřené policejní brutality včetně surovostí vůči dětem zachyceným na kameru.

Němci protestovali proti plánům zákazu přístupu nevakcinovaným lidem do spousty různých veřejných prostor včetně restaurací, kin a stadionů.

Jeden videoklip ukazuje starší protestující, která se pouze pokouší projít kolem policejního těžkooděnce, načež ten ji ten chňapl oběma rukama za krk a praštil s ní o zem.

Policisté, vzhledem k chování toho dne, měli zjevně rozkazy provést drakonické rozdrcení protestujících, takže to v Německu vypadalo jako někdy ve 30. letech.

Tento klip upoutal pozornost profesora mezinárodního práva Nilse Melzera, jehož oficiální funkcí je Zvláštní reportér Spojených národů o mučení a dalších krutostech, nehumánním či ponižujícím zacházení či trestání.

„Právě jsem byl upozorněn na toto,“ tweetnul Melzer.

„Může někdo mé kanceláři poskytnout konkrétnosti, svědecké výpovědi o tomto incidentu a o tom, zda bylo zahájeno nějaké oficiální vyšetřování?“ žádal.

Je značně nepravděpodobné, že by k nějakému vyšetřování došlo, neboť pohotovostní policie dostala zjevně rozkazy, aby se chovala bezohledně s opovržením k základní důstojnosti a k lidským právům.

Další videoklip ukázal policistu reagujícího na obavy mladého chlapce o zacházení s jeho matkou tím, že s ním mrštil na zem hlavou dolů.

https://twitter.com/Willow__Bella/status/1421878398503247876?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1421878398503247876%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fpolitical%2Fun-special-rapporteur-torture-requests-info-german-police-brutalizing-anti-lockdown

Další klip ukazuje dvě starší ženy, s nimiž také policie praštila o zem.

Další protestující také zkolaboval a zemřel, když ho policie šikanovala kvůli předložení občanky.

Média protestující proti lockdownu špinila a odlidšťovala, zrovna tak jako vyznavači vakcinačních kultů, kteří lobbují za to, aby se s nimi zacházelo jak vyděděnci a leprotiky.

Proto jsou tu takové scény, které by způsobily pobouření, kdyby k nim došlo při pochodu – Na černých životech záleží – nebo LGBT, ale v tomto případě se to buď naprosto ignoruje, nebo sadisticky oslavuje.

BY TYLER DURDEN

TUESDAY, AUG 03, 2021 – 02:00 AM

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/un-special-rapporteur-torture-requests-info-german-police-brutalizing-anti-lockdown

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
10 měsíců před

Koronaviroví ordneři se zjevně nezastaví před sebevětší brutalitou. Oni postupují na základě ústředního motta koronavirových prikázčiků: “Vaše zdraví ochráníme i kdyby jste měli zemřít !”.