Zombie Joe Biden na bizarní tiskové konferenci na reportéry opakovaně šeptal

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

Prezident Biden byl opět označen za hororovou bytost, když ve čtvrtek během tiskové konference v Bílém domě na reportéry opakovaně šeptal.

Když Biden oznamoval svou dohodu s Republikány na infrastrukturním plánu, tak se opakovaně za řečnickým pultíkem hrbil, načež na reportéry s námahou šeptal, což přihlížející buď rozesmálo, nebo vyděsilo!

Breitbart referuje:

Když se Bidena ptala reportérka PBS Yamiche Alcindor, jaké je jeho poselství rodinám v těžkostech kvůli pandemii, tak se ohnul a začal do mikrofonu šeptat.

„Už jsem jim zatím rozdal 1,9 bilionu $. Dostanou tento týden poštou zase šeky…,“ ujišťoval.

Když byl tázán na neúspěch, že nevyjednal větší financování boje s klimatickou změnou, tak Biden namítal, že tím, komu záleželo na životním prostředí, byl přeci on.

„Jen si vzpomeňte, to já napsal návrh zákona o životním prostředí. Proč bych se za něj nestavěl?“ ptal se, sípajíc šeptem, když na důraz vykuloval oči.

Rovněž káral zaměstnavatele, kteří si stěžovali, že po pandemii je příliš mnoho pracovníků neochotných vrátit se do práce, protože si užívají hodně navýšených dávek v nezaměstnanosti.

„Řekl jsem: ‚Ano, plaťte jim více‘,“ šeptal.

Clipy s Bidenovým šepotem se začaly valit po celém internetu, načež vznikla nová fráze „příšerný Joe,“ která se stala na sociálních médiích trendy.

„To je magořina,“ napsal republikánský komunikátor Matt Whitlock.

„Na co jsem se to teď koukala!?“ ptala se bývalá tisková tajemnice Bílého domu Kaylegh McEnany, když sdílela filmový sestřih.

„Příšerný Joe právě dostal nový význam,“ napsal reprezentant Andy Biggs (R-AZ).

June 26, 2021 Niamh Harris

Zdroj: https://newspunch.com/creepy-joe-biden-whispered-repeatedly-to-reporters-during-bizarre-press-conference/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments