ŽIVĚ Konference: Evropa 25 let od pádu železné opony

Nezařazené

Petr Mach a Nigel Farage pořádají 12. listopadu 2014 v Evropském parlamentu konferenci “Evropa 25 let po pádu Železné opony”, jejímž hlavním řečníkem bude prezident Václav Klaus.

Dalšími řečníky budou bývalý předseda slovenského parlamentu a europoslanec Richard Sulík, autor knihy Tragédie eura Philipp Bagus a hostitelé Petr Mach a Nigel Farage. Konferenci moderuje europoslanec Roger Helmer.
Konference začíná ve 13.30 a bude živě přenášena pod tímto odkazem.
OMLOUVÁME SE ZA NEPOUŽITELNÝ PŘERUŠOVANÝ ZÁZNAM, KTERÝ ZPACKAL EVROPSKÝ PARLAMENT.
.
Václav Klaus Bývalý prezident České republiky, autor a editor řady knih zabývajících se Evropskou unií, např. Evropská integrace bez iluzí.
Petr Mach Předseda Strany svobodných občanů a europoslanec. Autor knih Úskalí evropské integrace a Jak vystoupit z EU.
Nigel Farage Předseda Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP), předseda politické skupiny Evropa svobody a přímé demokracie (EFDD) v Evropském parlamentu a autor knihy Flying Free.
Richard Sulík Bývalý předseda Slovenské národní rady, předseda strany Svoboda a solidarita (SaS) a europoslanec. Autor publikace Euroval: cesta k socialismu
Philipp Bagus Profesor ekonomie na Univerzitě krále Juana Carlose a člen amerického Ludwig von Mises Institutu. Jeden ze 136 německých profesorů, kteří podali žalobu k německému ústavnímu soudu kvůli Evropské centrální bance. Autor knihy Tragédie eura.
Roger Helmer Europoslanec za UKIP, předseda klubu této strany v Evropském parlamentu. Autor knihy Sceptic at Large.
0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments