Žena zuří, že švédská vláda zaplatila miliony Kč migrantovi, který ji znásilnil

Migrace, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

Švédská oběť znásilnění vyjádřila hněv, že syrský migrant, který ji znásilnil, dostal od švédského státu 2 070 000 Kč odškodnění, zatímco ona dostala jen 7 330 Kč.

Oběť, 42letá žena jménem Petra, byla jednou z obětí syrského migranta a jeho bratra, kteří na jaře 2017 v městě Malmo unesli a znásilňovali dvě ženy.

Novinám Expressen řekla, že ti dva muži uprostřed dne 19. března 2017 vlezli do jejího bytu v centru Malmo, zrovna když odpočívala v posteli.

„Najednou jsem měla ty dva chlapy ložnici. Jeden z nich mě vzbudil, když na mě řval: ‚Lež!‘ spolu s čímž mi ten druhý roztahoval nohy,“ řekla. Prokurátoři říkají, že ti dva Syřani ji znásilnili mnohokrát, přičemž ji mlátili pěstmi a kopanci, aby ji donutili nekřičet.

„Jasně mi hrozili, že mě zabijí,“ řekla. „Skončila jsem na podlaze a to násilí pokračovalo. Jeden z nich mi na hlavu mířil nějakou střelnou zbraní.“

Po nějaké době oba ti muži sice opustili Petřin byt, ale neopomněli přitom ukrást jí bankovní karty, její pas a další majetek.

Tito dva Syřané, kteří měli také jinou ženu zamčenou přes 24 hodin ve sklepě, když je zatkli, tak se s nimi následně setkala ve švédské soudní síni, kde jak říká, se jí vysmívali.

„Pořád ještě chodím k psychologovi. Cítím se vyděšená, odmítám ve tmě chodit ven a hodně pláču,“ říkala.

Ač Petře přiřkli 225 000 švédských korun (550 900 Kč) odškodnění, říká ale, že zatím dostala jen 3000 (7330 Kč).

Jeden z násilníků, mladší z obou bratrů, nedávno obdržel od státu 840 000 švédských korun (2 070 000 Kč), neboť si stěžoval, že s ním zacházeli jako s dospělým, ač byl v době znásilnění údajně nezletilý.

Původně byl za tyto zločiny odsouzen k necelým pěti letům vězení, i když mu to maličko po odvolání zvýšili.

Getty Images

CHRIS TOMLINSON

22 Aug 2021

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2021/08/22/woman-angry-that-swedish-govt-paid-tens-of-thousands-to-migrant-who-raped-her/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments