Žena v Belgii dostala 3 roky vězení za praštění jejího pronásledovatele z řad žadatelů o azyl dřevěnou tyčkou

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Soud v belgickém Turnhoutu odsoudil ženu a jejího bývalého kolegu z práce na tři roky vězení za to, že bacili žadatele o azyl dřevěnou tyčkou poté, co on uvedenou ženu neustále po řadu měsíců pronásledoval.

Onen žadatel o azyl ze Sýrie začal tuto 55letou Patricii S. pronásledovat poté, co s ním počátkem jara 2019 ukončila krátký vztah, hlásí SCEPTR.

Poté, co ji žadatel o azyl už skoro rok pronásledoval a obtěžoval, začala ta žena být nervózní. Tento azylant Patricii kromě jiného posílal výhrůžné emaily a pravidelně se ukazoval se svými oznámeními u ní doma.

3. dubna 2019 se žadatel o azyl v místě bydliště Patricie objevil zase. Patricia, která se cítila být ohrožená, zavolala bývalého kolegu jménem Tom B., který rychle naskočil do svého auta a spěchal k ní domů. Než Tom dorazil, syrský pronásledovatel už pěšky odešel.

Tento pár pak vyrazil za prchajícím Syřanem, dostihli ho a bacili ho dřevěnou tyčí.

Původně prokurátoři Patricii s Tomem oba obvinili z předpřipravené vraždy a žádali, aby oba dostali 6 let žaláře. Soud však nesouhlasil a rozhodl, že incident byl ublížením na zdraví, nikoliv pokusem o vraždu.

Oba byli následně odsouzeni k 3 letům vězení.

By Eva Janssen 13 February 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/belgian-woman-receives-3-year-prison-sentence-for-hitting-her-asylum-seeker-stalker-with-a-wooden-pole/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments