„Zbořte civilizaci,“ říká spoluzakladatel Rebelie vyhynutí

Globální oteplování, NWO

Spoluzakladatel klima-alarmistické skupiny Rebelie vyhynutí (XR) aktivisty vyzval, aby k dosažení nápravy té údajné člověkem způsobené klimatické změny „zbořili civilizaci“.

Simon Bramwell, spoluzakladatel Rebelie vyhynutí, promlouvající na shromáždění ‚Všemi nezbytnými prostředky?‘ prosazoval, aby se lidstvo vrátilo k „divokému“ a „přírodnímu“ způsobu života, když říkal, že je povinností aktivistických skupin jako XR „sabotovat“ civilizaci kvůli naplnění jeho vize paleolitické utopie.

Bramwell na videu z prosince, které světu odhalilo tuto skupinu zkoumající LBC radio, které vede kampaň za přímější politiku při potýkání se s touto skupinou, řekl:

V tomto okamžiku žijeme v nejtěžších časech. Naše civilizaci vykazuje všechny známky kolapsu, a protože jsme se odtrhli od přírody, tak ten kolaps probudí to zvíře v nás a my tak budeme konečně osvobozeni z tohoto totálního zotročení.

Podle mě patří k našim povinnostem, abychom zbořili tu civilizaci, ale také se v následujících generacích zbavili ochočení a mohli tak zpátky zdivočet tak, jak jsme divocí bývali, přejít do živočišného uvědomění, že právě toto je jedním z největších úkolů, který před námi stojí.

Bramwell, aby dále stvrdil postoj Rebelie vyhynutí jako misantropického hnutí agitujícího za konec civilizace, tak se dal do popisování problému moderního eko-aktivismu, kdy si stěžoval, jak je nemožné přesvědčit lidi, aby si „vystačili bez jídla“ nebo „se dívali, jak jim umírají děti, protože prostě nemají tu strojní mašinérii a technologie, aby je to dále drželo naživu.“

„Musíme jim spolu s pokračováním na této dráze občanské neposlušnosti a přímých sabotáží civilizace podbízet něco jiného,“ řekl.

Tento spoluzakladatel oné eko-extremistické skupiny se rovněž vyjádřil k nedávné kontroverzi svého kolegy také jejího spoluzakladatele Rogera Hallama, který řekl, že Židovský holocaust byl „jen jedním z dalších úchyláctví lidské historie.“

„Rebelie vyhynutí je duchem naší doby. Ta obsahuje absolutně všechny dichotomie a absolutně každý nedostatek ale i každou krásu, kterou naše současná společnost zahrnuje,“ řekl Bromwell.

„Je v tom bílá nadřazenost, je v tom rasismus. Je to ale také nesmírně krásné a jsou v tom neuvěřitelní lidé, kteří v rámci této organizace dělají neuvěřitelnou práci. A je rovněž hluboce patriarchální a lidé jako Roger Hallam představují naprosté a totální ukázky takové patriarchálnosti,“ dodal.

Rebelie vyhynutí rovněž oznámila, že její příští velká akce proběhne 23. května a bude to tzv. ‚Živočišná rebelie‘. V říjnu tato skupina řetězovými akcemi „rozvrátila“ londýnskou dopravu, což mj. jiné britské daňové poplatníky stálo 37 milionů liber a vedlo to k 1 400 zatčení.

KURT ZINDULKA

5 Feb 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/02/05/extinction-rebellion-co-founder-take-down-civilisation/

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na