Zase další migrant se dvěma ignorovanými rozhodnutími o deportaci zatčen za napadení policistů

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Gambijský migrant, o jehož vyhoštění bylo v Itálii už dvakrát pravomocně rozhodnuto, byl v Suzzara před nákupním centrem zatčen při napadení dvou policistů.

28 letý Gambijec, který byl v té době pod vlivem opojných látek, před nákupním centrem obtěžoval zákazníky a žebral o peníze. Ten se toho dne už utkal v roztržkách s jinými africkými migranty o to, čí je to rajón na žebrání, hlásí Il Giornale.

Když si tuto oblast vybojoval pro sebe, tak se tento Gambian pustil do zákazníků, než ho nahlásili policii, pak ale vyhrožoval hlídačům nákupního centra.

Když následně na scénu dorazili četníci, tak se Gambijec odmítl identifikovat nebo jim poskytnout jakékoliv identifikační dokumenty. Nejdříve jim několikrát vyhrožoval, a když to nepomohlo, tak tento 28letý muž na obtěžující četníky fyzicky zaútočil, ti ho ale přemohli.

Po jeho zatčení zjistili, že uvedený Gambijec v Itálii žádal o azyl, dostal ale dvakrát příkaz, aby se ze země vystěhoval, nicméně úřady deportační příkazy nikdy nesplnily.

V uplynulém roce se v Itálii staly útoky migrantů na činitele italských orgánů zákona běžnou věcí a je jich čím dál více.

V červenci migranti vyzbrojení skleněnými lahvemi napadli dva policisty v Janově, protože po běžné identifikační kontrole zajišťovali drogového dealera.

V Turíně 26letý Senegalský migrant za výkřiků „Alla hu Akbar!“ zranil dva policisty železnou tyčí, kdy jeden utrpěl trauma hlavy a další měl zpřeráženou ruku. Také tento muž před tímto incidentem dostal už dva příkazy k opuštění Itálie.

K nejzávažnějšímu případu násilí migrantů vůči italské policii došlo v květnu v Miranodla kousek na sever od Boloně. Při tomto incidentu zapálil Severoafričan policejní stanici, v důsledku čehož dva lidé zemřeli a asi tucet ostatních byl zraněn.

CHRIS TOMLINSON

28 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/11/28/african-migrant-two-deportation-orders-attacks-italian-police/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments