Za utopení chlapečka, jehož smrt rozpoutala migrační krizi 2015-16 otevřením evropské náruče, odsouzeni jeho úmyslní vrahové z řad tureckých pašeráků

Mezinárodní konflikty, NWO

Tři muži z Turecka byli odsouzeni za zabití Aylana Kurdiho, tj. syrského batolete, jehož utopení se stalo katalyzátorem migrační krize 2015-16.

Vysoký trestní tribunál Bodrum v Mugla odsoudil pachatele Cabrain E., Ecevit Bulent G. a Ali Can S. ke 125 letům každého za zločin „zabití s konečným úmyslem,“ uvedla CNN s odkazem na místní státem vedená média.

Uvádí se o nich, že byli součástí bandy pašeráků lidí a odsouzeni byli teprve, když je bezpečnostní síly dohnaly v jiho-turecké provincii Adana, neboť se pokusili před procesem uniknout.

Srdcervoucí obrázky Aylanova bezvládného tělíčka ležícího na turecké pláži, když se pašerácká loď pokoušející se ho převézt do Evropy potopila, se hromadně šířily jak v tištěných, tak ve vysílaných médiích a byla pak použity k tvorbě různých uměleckých děl, veřejných soch a pomníků, graffiti a pro kostýmy protestujících, jež vypadají často velice groteskně.

Tyto dojemné obrázky v roce 2015 posloužily jako silný nástroj pro aktivisty boje proti hranicím, kteří je použili, aby donutili evropské vůdce vedené německou kancléřkou Angelou Merkel, aby přijali politiku otevřených hranic, čímž rozpoutali migrační krizi, která pokračuje až do dnešních dnů.

Ač byli ze zabití Aylana usvědčeni pašeráci, tak jeho otec, Abdullah Kurdi – který žil tři roky bezpečně v Turecku a dostával finanční pomoc z Kanady, než učinil to osudové rozhodnutí pokusit se o překročení moře do Evropy, původně prohlašoval, že za to mohou Západní vlády, neboť je odmítly přijmout jako žadatele o azyl.

Abdullah, který při té plavbě přišel i o svoji manželku a Aylanova bratra, byl sám jinými pasažéry obviňován, že byl pašerákem lidí a kapitánem člunu.

Dva Syřané předtím odsouzení z obvinění za pašování lidí ve spojitosti s utopením Muwafaka Albashe a Asem Alfhada, během svého procesu vznášeli podobná obvinění.

Abdullah Kurdi však všechna taková tvrzení vehementně odmítal a ptal se třeba Dalily Mail: „Kdybych byl sám pašerákem lidí, proč bych svoji rodinu dal do stejného člunu jako ostatní lidi?“ ptal se tohoto listu.

SHWAN MOHAMMED/AFP via Getty Images

JACK MONTGOMERY

15 Mar 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/15/turks-jailed-killing-boy-whose-drowning-sparked-2015-16-migrant-crisis/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments