Wal-Mart zakazuje vlajku státu Mississippi jako další „symbol Konfederace“

Mezinárodní konflikty, NWO

Wal-Mart se právě přidal k SEC (atletické konferenci vysokých škol, ne-federální agentura) v tlaku na stát Mississippi, aby změnil svoji státní vlajku, která je jedinou státní vlajkou mezi všemi 50, která má v současnosti určité rysy, jež byly součástí vlajky Konfederace. Podle Reuters tento největší maloobchodní řetězec kamenných obchodů tvrdí, že už v obchodech vlajku Mississippi používat nebude, a ze svých webových stránek odstraní všechny položky, které tento symbol nesou.

K tomuto rozhodnutí dochází po vlně veřejných obvinění kvůli prodeji věcí pod značkou – „Na lidských životech záleží“ – na webové stránce w-commerce Wal-Martu. Zákonodárci Mississippi váží, zda ze státní vlajky odstranit rysy obsažené na válečné vlajce Konfederace, když jim teď SEC a NCAA ohrožují jejich nejoceňovanější instituci, Ole Miss, a její schopnost pokračovat v přenášení šampionátů NCAA domů.

Mocná protestantská skupina Baptistický konvent Mississippi, která se chlubí více než 500 000 členy ve více než 2 100 kostelech, od vůdců státu požaduje, aby přijali novou vlajku místo té, která dohnala Wal-Mart, aby odstranil tuto vlajku ze svých obchodů.

„Ač se o této záležitosti nadále diskutuje, přijali jsme rozhodnutí odstranit státní vlajku Mississippi v její současné formě z vystavování v našich obchodech,“ řekl mluvčí Wal-Mart.

Kromě toho si uživatelé sociálních médií pokrokově stěžují na odkazy na zpátečnické rasistické produkty, jako jsou trička – „Na všech životech záleží“ prodávaná na kanadské stránce Wal-Martu. Společnost později objasnila, že tuto položku prodával pomocí jejich platformy prodejce třetí strany.

Spolu s tím, jak se zintenzivňuje globální odpor vůči „rasistickým“ symbolům – což je teď kategorie v spektru počínaje monumenty Konfederace až po monumenty s Kolumbem a s ostatními historickými postavami s jen těžko nějakou návazností na Konfederaci – tak se všechno, co byť i vzdáleně připomíná oslavu dědictví Konfederace, prohlašuje za tabu, přičemž většina podniků mainstreamu dělá vše, co může, aby se od těchto symbolů a lidí, kteří si jich cení, distancovaly.

by Tyler Durden

Wed, 06/24/2020 – 10:06

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/wal-mart-bans-mississippi-state-flag-another-confederate-symbol

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments