Vive la Révolution: Většina Francouzů souhlasí, že Francie směřuje k občanské válce

MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, Terorismus

Nový průzkum zjistil, že většina lidí ve Francii čeká na nadcházející „občanskou válku“ způsobenou selhavším multikulturalismem a krajně levicovými útoky na francouzskou identitu.

Přes 1 000 příslušníků ozbrojených sil včetně 20 penzionovaných generálů podepsalo dopis s varováním prezidentu Emmanuelu Macronovi o „nesmírně smrtelných nebezpečích“ ohrožujících Francii, k nimž patří „islamismus a hordy z předměstí.“

Signatáři rovněž krajně levicové „antirasistické“ hnutí obviňovali z pokusů rozpoutat uměle vyvolanou „rasovou válkou“ útoky na symboly francouzské kulturní koheze a identity včetně soch.

Summit.news referuje:

Dopis obviňuje „fanatické partyzány“ z úsilí o vyvolávání rozkolů uvnitř komunit, jež vyvolává vakuum pro islamisty, kteří pak prosadí svoji kontrolu.

„Francie je v ohrožení a stojí hodinu od hrobu,“ konstatuje dopis, který byl vydán 21. dubna na 60. výročí nezdařilého puče.

Příslušníci vojsk varují, že způsob zacházení s protesty „giletes jaunes“ čili žlutých vest jsou příkladem toho, jak vláda zneužívá policisty „jako zástupné agenty a obětní beránky“ pro brutální útlak.

„Už není čas to protahovat, jinak zítra občanská válka tento narůstající chaos ukončí s tisíci mrtvých, za což vy ponesete odpovědnost,“ soudí se v dopise.

Ač byl tento dopis vládou a médii odsouzen, tak nový průzkum zjistil, že většina francouzského lidu s jeho smyslem souhlasí.

Průzkum Harris Interactive zjistil, že 58% respondentů „podporuje slova vojáků,“ hlásí Valeurs.

Jasná většina 84% tvrdila, že násilí ve společnosti narůstá a 73% si myslí, že země se rozpadá. Téměř tři čtvrtiny si myslí, že „antirasistické“ hnutí má opačný účinek a vztahy mezi rasami zhoršuje.

Téměř polovina – 49% – si také myslí, že by se měla vyslat vojska k okupaci problémových oblastí, „která by postupovala podle svého, aby obnovila pořádek.“

Pouze jeden ze tří respondentů říkal, že signatáři by měli být potrestáni, přestože ministryně obrany Florence Parly poukázala, že aktivní členové ve službě budou sankcionováni.

„Činnost příslušníků ozbrojených sil je ve vztahu k politice vedena dvěma neotřesitelnými principy: neutrality a loajality,“ tweetla Parly.

May 1, 2021 Niamh

Zdroj: https://newspunch.com/vive-la-revolution-majority-of-french-agree-france-is-heading-towards-civil-war/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
15 dní před

Francouzští policisté v poslední době soustavně selhávali a oprávněně vyvolávali dojem, že oni jsou macronovští ordneři ve službách nepřátelských vůči státu a vůči občanům. Navíc francouzská ministryně obrany působí jako vážný morálně-hnilobný prvek pro vnitřní rozklad armády Francie, která prožívá dekadentní období pod tlakem multikulturalistických aktivistů a dalších destruktorů ve službách bruselských eurohujerů, pašeráckých neziskovek a předáků pašeráckých gangů, kteří se chystají postupně propašovat do Evropy veškeré obyvatelstvo Afriky, aby tak maximalizovali hmotný zisk. Ostatně podle neveřejných plánů má údajně být evropské obyvatelstvo postupně nahrazeno africkým obyvatelstvem. Jde o plánovanou islamizaci a afrikanizaci Evropy. Ti nositelé prodejných lokajských duší, kteří… Číst vice »

Last edited 15 dní před by Pavel Molík