Virtuální summit SSF: Startup společnosti ve světě po Covidu

EKONOMIKA, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, Světová

Jelikož Klub Reformy stejně jako libertariánský stát Liberland, k němuž jsou Reformy přidruženy, náleží k mezinárodní síti libertariánských seskupení, která se chystají přistoupit ke světu nucenému k novému zotavení po pandemii a k hledání nových cest rozvoje jako k příležitosti k uplatnění pro své modely podnikání minimalisticky optimalizované veřejné správy, tak bychom vás rádi upozornili na jednu z událostí ze světa globálního konstruktivního vzdoru ke korporativistickému modelu současných tzv. globalistů, od společenství, které usiluje o svět postavený na partnerství jako jediném zdroji řádu, na svobodě podnikání, vytváření a využívání příležitostí.

Summit:

May 1, 2:00PM to May 2, 11:00PM UTC

447 lidí účast

Description Sponsors Schedule Speakers Booths

Po Covidu bude třeba svět ekonomicky i politicky přebudovat. Abychom se na to připravili, tak se nadace Startup Societies Foundation stala hostitelem virtuálního summitu, který vysvětlí, jak mohou konkrétní jurisdikce bojovat s pandemií a přebudovat instituce veřejné správy a hospodářství, až bude po epidemii Covid-19. Tady jsou někteří naši mluvčí:

Tato konference vysvětlí, jaké mají malé a speciální jurisdikce výhody, když přijde na koronavirus a podobné pandemie. Jejich velikost z nich činí lépe spravovatelné celky pro vlády, aby sledovali zboží, služby a aby realizovaly drastická opatření k boji se zdravotními hrozbami. Úspěšné strategie utlumení epiedemi v Hong Kongu, Singapuru a Makau jsou toho dokladem.

Další speciální jurisdikce, jako Speciální ekonomické zóny (SEZ) mohou zařizovat obchodování jako státy, aby mohly zavést politiky k omezení přenosů. Po těchto omezeních na cestování budou nejspíš následovat i obchodní bariéry, jelikož státy budou více motivované, aby kontrolovaly své vlastní dodavatelské řetězce. Ovšem státy musí i tak obchodovat. SEZ mohou poskytnout uprostřed narůstajícího napětí možnost stát se baštami globální směny. SEZ se rovněž mohou zaměřit na medicínské technologie, mohou firmám pomoci vytvořit preventivní péči nebo vakcíny. Tyto inovativní zóny mohou rovněž spravovat Distribuované technologické sítě a omezit tak potřebu fyzického kontaktu.

Speciální jurisdikce by měly být v popředí politiky PosCovid 19 světa, aby poskytly inovativní, odpovědnou a mrštnou veřejnou správu. Nyní uprostřed pandemie nastal čas, abychom k tomu položili základy. Nepanikařte. Budujte.

Všichni držitelé vstupenky zdarma obdrží kopii našeho manuálu na vytvoření Startup společností. Rovněž podpoříme decentralizované aplikace, konference bude přijímat k nákupu vstupenek kryptoměny. K provedení transakcí kryptoměnami postupujte podle pokynů (zde).

S hrdostí podpořili

Další podrobnosti si přečtěte zde v pozvánce v angličtině:

https://hopin.to/events/virtual-startup-societies-summit-special-jurisdictions-in-a-post-covid-world?specinf=17057

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments