VIII. setkání LIBERTARIÁNŮ/ 8th LIBERTARIAN Prague meeting

Nezařazené

Již tradiční událost se tentokrát uskuteční 6. 9. od 20hodin v prostorách bývalé Měšťanské besedy – v átriu Cevro Institutu, Jungmannova 17, Praha 1.

A bude to bomba!

Hlavními hosty setkání, díky své přítomnosti na pražské konferenci MPS, budou: Peter BOETTKE, Lawrence REED, Philipp BAGUS, George SELGIN, Edward STRINGHAM, Sam PELTZMAN a další…! A pravděpodobně dorazí i jeden překvapivý host..;)

Krom úvodního slova a krátkého příspěvku L. REEDA bude hlavním programem křest knihy KI – Jesús Huerta de SOTO: Socializmus, ekonomicka kalkulacia a podnikanie Peterem GONDOU a představení nově vydaných knih Jesuse H. de SOTA – Rakouská škola profesorem Josefem ŠÍMOU a knihy P. Boettkeho – Living Economics, autorem.

*Pozvěte všechny své svobodně smýšlející-libertariánské přátele a šiřte akci mezi všechny, kteří by se rádi potkali v prostředí, kam stát nesahá.
**Budu se na Vás těšit a doufám, že si to perfektně užijete.
***  Účastníky prosíme o potvrzení účasti na FB stránce akce:

zdroj: mises.cz

Pozor tip na nové prvotřídní vysokoškolské vzdělání na CEVRO!

Hospodářská politika, nový bakalářský obor Vysoké školy CEVRO Institut. Garantem programu a oboru je Prof. Ing. Josef Šíma, Ph.D., rektor CEVRO Institutu. Na výuce se budou podílet přední čeští i zahraniční odborníci na hospodářskou politiku, právo a politologii, odborníci z praxe a zahraniční přednášející.

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments