Video, na kterém Syrská armáda s ruským letectvem hubí turecké síly kolem al-Nayrab

Mezinárodní konflikty, NWO

21. února zveřejnila Syrská arabská tisková agentura (SANA) video předvádějící katastrofické ztráty tureckých vojsk a jejich zástupných armád během nedávného zmařeného útoku na město al-Nayrab v jižní Idlibu.

Při tomto útoku je vidět přímá účast tureckých vojsk, která k al-Kaiídě přidruženým džihádistům z Hay’at Tahrir al-Sham (HTS) a z Národní fronty pro osvobození (NFL) poskytovala nejen těžké zbraně, ale také přímou palebnou podporu ze svých pozic.

Toto video od SANA, které nafilmovaly syrské a ruské drony, ukazuje, jak SAA a Ruské aerokosmické síly (VKS) většinu útočníků vyhubily.

Údery Syřanů a Rusků zničily čtyři tanky M60 Sabra MK II Tureckých ozbrojených sil stejně jako několik dalších vozidel včetně bojových vozidel pěchoty ACV-15 a M113. Ne ve všech byli jen Turci, některá z těchto bojových vozidel provozovali džihádisté z HTS a NFL.

Už předtím dnes syrská státní televize odhalila, že v tomto zmařeném útoku bylo vybito přes 250 syrských militantů. Turci za svoji stranu přiznávají zabití dvou svých vojáků. Ovšem tyto nové záběry ukazují, že těch mrtvých tureckých vojáků bude asi přeci jen o dost více.

Turecko i přes katastrofické ztráty, které utrpěla jejich armáda a jejich zástupní džihádisté ale asi brzy zase zkusí další pokus o útok. Ankara asi zoufale touží po nějakém úspěchu, který by mohl vylepšit jejich politické postavení.

Zdroj: https://southfront.org/new-video-reveals-how-syrian-army-russian-aerospace-forces-annihilated-turkish-forces-around-al-nayrab/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments