Velká čistka nestoudné cenzury na YouTube se stupňuje

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Na YouTube probíhá ohromná čistka. Z této platformy byla odstraněna řada kanálů, čímž se potvrzuje, že v říši lží je říkat pravdu zradou.

Dovolte mi uvést to tvrzením, že ať už s obsahem těchto kanálů na YouTube souhlasíte nebo ne, tak si nikdo nezaslouží, aby mu tyranie šlapala po hrdle, nebo aby jeho hlas byl z jakéhokoliv důvodu umlčován. Nikdy.

„Když člověku vytrhnete jazyk, nedokážete tím, že je lhář, jen tím světu řeknete, že se bojíte toho, co by mohl říci.“

– George R.R. Martin.

Co se týče mě, tak mě obsah žádné z těch stránek, co padly za oběť čistce, nezajímal. Ale cenzura v jakékoliv formě je nemorální.

„Cenzura je pro společností tím, čím je pro tělo rakovina.“

– Brian, High Impact TV

„Ti, kdo dnes pálí knihy, budou zítra pálit těla,“ říká Brian. Nedělejte si žádné iluze, to je digitální pálení knih. Nastal čas dát se dohromady postavit se za základní lidská práva. Je to nesmírně důležité a říkat to, není vůbec přeháněním.

Poté, co média mainstreamu a vláda lidem desítky let prala mozky, už nad lidmi ztrácí kontrolu

Tato nestoudná cenzura nám říká jednu věc: média mainstreamu a loutkáři, co tahali za nitky, jsou vyděšeni. Když nás nevystrašili, tak se budou snažit nás o to tvrději umlčet. Pravda ale přesto zvítězí.

Zde je seznam kanálů, o nichž víme, že byly právě dnes odstraněny:

Zkuste tolik z nich, kolik můžete, nalézt na Bichute nebo Steemit. Obětujte prosím pár minut, abyste našli všechny tyto tvůrce a podpořili je na alternativních stránkách. Toto je ekonomický terorismus. Živobytí těchto lidí bylo odstraněno, protože nesouhlasí s oficiální povídačkou.

Sean ze SGT Report se pokouší, aby s tím svět pomohl. Ale upřímně, jak to říká Brian z High Impact TV: „Teď máme všichni už jen půjčený čas.“ Toto to dokazuje. Tweetněte prosím na @TeamYouTube a požádejte je, aby to pro všechny tyto kanály zvrátili, a já to s radostí udělám pro vás, bez ohledu na zda s tím, co říkáte, souhlasím nebo ne. Toto je tyranské zotročování.

Např. SGT Report má přístup k oběma jeho kanálům zrušeným za to, že včera večer zveřejnily video o nových emailech Huntera Bidena a informace od Seal Team 6 pocházející od vynašeče Allena Parrota a vynašeče k případu Benghazi Nicka Noeho. Seanovu práci je pořád možno vidět na SGTreport.TV a na Patreona a Bitchua je odkaz výše.

Je třeba, abychom se tomu postavili společně. NENÍ TŘEBA se vším souhlasit. Nastal však čas skandovat  – rýč je rýč a ne politicky korektně ekologická zahradnická pomůcka. Takový systém lidi vylučuje a to je pro každou lidskou bytost, co má aspoň špetku cítění, netolerovatelné.

Budete-li tam pořád s dotazy v komentářích, co jen to jde, můžete se přinejmenším proti tomu postavit a umlčené kanály a ty, co je vedou, podpořit. Nastal čas postavit se proti tomuto zkorumpovanému systému cenzury a fašismu.

Připravte se, protože situace se odteď může nesmírně dramatizovat.

by Tyler Durden

Fri, 10/16/2020 – 17:30

Authored by Mac Slavo via SHTFplan.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/technology/blatant-censorship-great-youtube-purge-accelerates

Sdílejte přátelům

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments