Vědci teď potvrzují, že mRNA vakcíny vytváří vůči Omikronu NEGATIVNÍ účinnost

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, TECHNOLOGIE

Mnoho vědeckých studií a souhrnů dat z testů od národních zdravotních center odhaluje krutou pravdu: injekce vakcín na COVID-19 ve skutečnosti zvyšují pravděpodobnost infekce variantou Omikron.

29. prosince bylo potvrzeno 1,61 milionu nových případů COVIDU. To je o statisíce více než jakýkoliv jiný jediný den od počátku pandemie.

K více než 1 milionu těchto nových případů došlo v 5 nejvíce pro-očkovaných zemích, v USA, ve Francii, v Británii, ve Španělsku a v Kanadě.

Zdroj obrázku: worldometers.info

Data shromážděná vládou Ontaria ukazují, že plně vakcinovaní lidé mají o 28% vyšší míru chycení infekce COVID-19 (64 na 100 000) než nevakcinovaní (50 na 100 000). 29. prosince bylo v Ontariu 8 221 nových případů mezi plně očkovanými oproti 1 514 mezi nevakcinovanými.

Zdroj obrázku: ontario.ca

Studie Omikronu z Dánska nám říká, že po 91 a po 150 dnech po obdržení injekcí na mRNA vakcíny od Pfizer a Moderny je účinnost proti symptomatickým infekcím variantou Omikron rozhodně negativní, o výši -76,5% a -39,3% podle toho termínu.

Jinými slovy plně vakcinovaní lidé mají asi o 40 až 75% vyšší pravděpodobnost, že budou variantou COVID-19 Omikron symptomaticky infikováni než lidé, kteří očkováni nebyli.

Účinnost vakcín Pfizer a Moderna se propadne z asi 40-50% během prvního měsíce na asi 0% 61 až 90 dnů po poslední dávce. Po 90 dnech vakcína pravděpodobnost infekce zvyšuje.

Zdroj obrázku: Hansen et al., 2021

Data o COVIDU shromážděná britskou vládou mezi 27. listopadem a 17. prosincem ukazují v analýze 68 489 případů Omikron podobný vzor zklamání. Účinnost vakcín (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) proti Omikronu vyroste během 5-9 týdne o 40-60%, ale pak účinnost rychle klesá na 0 a ještě níže (-5% až -15%) po 20 a ž 24 týdnu.

Zdroj obrázku: UK Health Security Agency

Sedmnáct vědců publikovalo 15. prosince online předběžnou analýzu referující o tom, že varianta Omikron je „značně rezistentní vůči neutralizaci sérem“ z široce používaných vakcín na COVID-19.

Tito vědci varují:

„I séra od osob vakcinovaných a s posilujícími injekcemi doplněných mRNA vakcínami vykazují značně sníženou neutralizaci proti Omikronu.“

„Varianta Omikron představuje značnou hrozbu pro mnoho z existujících vakcín a terapií na COVID-19,“ když se „zjevně zplošťuje prostředí pro terapii protilátkami na COVID-19.“

„Značný pokles neutralizace Omikronu byl pozorován se středním snížením více než 6,0-násobně u plně vakcinované skupiny a více než 4,1-násobně u plně vakcinované s posílením.“

Zdroj obrázku: Liu et al., 2021

Tento měsíc věci publikující v The New England Journal of Medicine  (včetně toho neblaze proslulého Dr. Anthonyho Fauciho z USA) zjevně uznali, že Omikron mění prostředí pro boj s pandemií.

Ti teď tvrdí, že je tu už „naléhavá potřeba“ nových vakcín, protože mRNA vakcíny“ vyvolají jen přechodnou a neúplnou ochrannou imunitu“ a nejsou „schopny propuknutí infekcí zabráni.“ A v důsledku těchto „ohromujících faktů“ tu bude COVID-19 „dále v oběhu bez omezení.“

Zdroj obrázku: Morens et al., 2021

==============================
Poznámka:
Otázkou je, proč by tomu tak mělo být? Oslabeným imunitním systémem? Doufejme, že ne, protože to je poslední věc, kterou by obecně nezdravě živená populace mohla potřebovat, kdyby tuto zimu vypukla chřipka. – PG

By Kenneth Richard on 30. December 2021

Zdroj: https://notrickszone.com/2021/12/30/scientists-now-confirm-mrna-vaccines-produce-negative-effectiveness-against-omicron/

1 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Luděk Novotný
8 měsíců před

V Ontariu je naočkováno skoro 80 % populace. To znamená, že naočkovaná skupina je o hodně větší než ta druhá a proto dává smysl, že počet nakažených na 100000 obyvatel bude také větší než v případě nenaočkovaných. Pokud z takových dat chceme něco vyvozovat, museli bychom mít dvě stejně veliké skupiny. Takto ale nelze říct nic o účinnosti vakcíny. V druhém případě data nevypovídají o tom, že vakcinace pravděpodobnost infekce zvyšuje. Data vypovídají o tom, že po 3 měsících (souhlasím, že to není moc) už vakcína nemá účinnost a lidé se chovají méně zodpovědně, protože si pořád myslí, že je… Číst vice »

XYZ
8 měsíců před

V poznamce pod carou se autor pta, proc tomu tak je… odpoved je ADE, nemoc posilena protilatkami. Mluvi o tom spousta vedcu.
A pro pana Ludka Novotneho, diskutujiciho: Pane, asi jste ve skole nedaval pri matematice pozor nebo Vam to zkratka logicky nemysli. Proc myslite, ze se cisla prepocitavaji na udaj “na 100 tisic obyvatel”? Asi prave proto, aby nedoslo ke zkresleni, pokud dve zkoumane skupiny jsou ruzne velke. Takze Vase prvni veta je totalni nesmysl – koneckoncu ten zbytek neni o moc moudrejsi…..