Ve Švédsku uvalili na děti ve školce vegetariánské menu, aby tak „zachránili planetu“

Globální oteplování, NWO

Pokroková školka ve Švédsku uvalila vegetariánství na všechny své žáčky v rámci údajného pokusu pomoci s bojem proti klimatické změně.

Tuto radikální politiku uplatnila Gitarrenská školka v Umeå a představuje první pokus o to, aby obecní škola vyřadila z menu pro děti maso. Všechny pokrmy servírované předškolákům budou plně bezmasé a děti nebudou mít na výběr, zda se chtějí tohoto programu účastnit nebo ne, hlásí švédský vysílač SVT.

Od zahájení tohoto programu, který začal před asi dvěma týdny, už snídaně, oběd a svačina budou čistě vegetariánské a ti, kdo by si rádi maso objednali, tu možnost mít nebudou. Žádné výjimky se dělat nebudou.

Učitelé tvrdí, že školka se od rodičů i dětí dočkala jen kladných ohlasů.

Učitel ve školce Gitarren Markus Sandström říká: „Měli jsme jen pozitivní reakce a mnozí jsou za to vděční.“

„Věřím a doufám, že to zůstane trvale. Takže taková je idea, ale cítil bych to jako trochu drastické, kdybychom to museli opustit. Musíme všechno nejdříve důkladně promyslet,“ dodal Sandström.

Školka najala dietika, aby dohlížel na rozběhnutí nového menu a zajistil, že všechny děti ve věku od jednoho roku do šesti let dostanou z té bezmasé diety adekvátní výživu.

I přes tvrzení, že všechny reakce na nový program byly dosud pozitivní, tak Sandstróm říká, že si je dobře vědom toho, že tento program by mohl být kontroverzní.

„Chce, aby bylo jasno, že v tom není nic politického. Je to něco, co děláme, protože si myslíme, že to bude mít pozitivní vliv na klima,“ říká Sandström.

Švédsko je v čele fronty boje za uvalení klimatické ideologie jako povinné víry pro svoje obyvatelstvo. Např. v září švédský profesor navrhl, že lidé by měli začít uvažovat o pojídání lidského masa jako náhražky za zvířecí maso, aby se tak bojovalo s klimatickou změnou.

Tips? Follow Arthur Lyons 

By Arthur Lyons 29 October 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/10/sweden-preschool-imposes-vegetarian-menu-on-students-to-save-the-planet/

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments