Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migranty

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Všechny z bloku vystěhovali pod záminku, že mají záchod 5 cm pod míru.

Tucty důchodců byly na Stockholmském sídlišti nuceně vystěhovány ze svých bytů, když jim zrušili bydlení v celém bloku, jen aby ho pak zase otevřeli, tentokrát ale pro migranty, aby je jimi mohli nahradit.

Obyvatelům sídliště Dianagården oznámili, že budou muset ze svých bytů vypadnout, protože záchody v tomto bloku jsou o 5 cm menší, než jak nařizují předpisy.

Avšak jakmile těch 48 bytů vyprázdnili, hned je zase zaplnili nově příchozími migranty.

„Později bylo odhaleno, že to přestěhování do těchto prostor měli politici už předem naplánováno,“ hlásí Fria Tider.

V roce 2015 přijalo Švédsko více uprchlíků na hlavu, než jakákoliv země a přes zhoršující se problémy se sexuálními útoky, granátovými útoky a násilnou kriminalitou to nevypadá, že by jejich pokračující příliv někdo vážně omezoval.

Nedávný průzkum veřejného mínění zjistil, že proti masové migraci zaměřená strana Švédských demokratů se už ve Švédsku stala tou nejpopulárnější. Kdyby volby proběhly dnes, tak by Švédští demokraté získal 24,2% hlasů, čímž by porazili vládnoucí Sociální demokraty.

Bývalý ředitel výrobce náklaďáků Scania Leif Östling v říjnu varoval, že kvůli nekontrolované masové migraci směřuje Švédsko k občanské válce.

„Až dosud jsme nabrali zvenku příliš mnoho lidí. A jsme v tom. Ti, co přichází ze Středního východu a z Afriky, žijí ve společnosti, jakou jsme my opustili před skoro sto lety,“ řekl.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 4, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/stockholm-elderly-residents-kicked-out-of-apartments-to-make-way-for-migrants.html

Sdílejte přátelům

2
Komentujte

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jack

No, – 1 Dianagården není sídliště ale jeden dům (Artemisgatan 2, Stockholm), který fungoval až do 2012 jako pečovatelský dům pro seniory, kdy provozovatel DigniCare šel do konkurzu. 2. Po mnoha letech dohadování a lehké rekonstrukci bylo rozhodnuto, že objekt bude fungovat snad už od prosince 2019 jako dočasná ubytovna pro žadatele o azyl. A to až do prosince 2020. Poté bude rekonstruován opět na pečovatelský dům pro seniory.

mujkontakt

Když Lamotte s Rolfem navštívili místní úřad, tak jim úředníci řekli, že to je přeci na něm, aby si našel bydlení a že oni mu nijak pomoci nemohoui!! Starý člověk má být chráněn a ne vražděn démonizujícími naprosto pokleslými uředníky kteří nedodržují ani základní morální a etické zákony.