Václav Klaus a Nigel Farage pozdravili Stranu svobodných občanů

Nezařazené

Nigel Farage předseda frakce Evropa svobody a demokracie (EFD) v Evropském parlamentu a bývalý předseda Strany za nezávislost Británie (UKIP) a Václav Klaus pozdravili Stranu svobodných na jejich sněmu. Informovala o tom všechna mainstreamová média – idnes.cz, Nova, ČT24

Na sněmu představil Petr Mach předseda Svobodných svojí novou knihu Jak vystoupit z EU.

Pozdrav Nigela Farage
Je mi líto, že s Vámi dnes nemohu být, tak Vám přátelé alespoň posílám tento vzkaz z Brusselu a věřte mi Česká republika tady v Bruselu moc přátel nemá, protože už je zřejmé, že teď, po tom, co byla schválena Lisabonská smlouva, a potom, co máme nového prezidenta Evropy a novou komisi, že skutečnými cíli celého tohoto procesu je likvidace národních států, jak je známe. Cílem je odstranění demokracie. Cílem je vytvoření jedné celoevropské vlády. Jestli mi nevěříte, tak se podívejte, co se teď děje s Řeckem, ze kterého se stává protektorát EU a zatím co tu mluvím, tak tam probíhá generální stávka. Je velmi důležité, abyste ve volbách do Poslanecké sněmovny České republiky maximálně zabojovali, protože když se lidem vezme možnost rozhodovat o své vlastní budoucnosti ve volbách, pak jim nezbude nic jiného, než občanská neposlušnost. Ta se ale může snadno zvrhnout v občanské nepokoje. A to, se obávám, je budoucnost našeho kontinentu, pokud politici budou pokračovat v ignorování názoru občanů. Mám pro Vás ale jednu dobrou zprávu, a to, že občanům to začíná docházet -ve Velké Británii, Francii, Německu a České republice. Musíme tyto lidi porazit ve volbách a já Vám v tom přeji mnoho sil.

Další videa na youtube od Nigela Farage zde. Videa Nigela Farage se stala minulý měsíc na českém internetu velmi populární. Za měsíc přesáhla na youtube 200000 shlédnutí.
Toto video v TV kvalitě zde.

Pozdrav Václava Klause
Vážení účastníci republikového sněmu Strany svobodných občanů,

dovolte mi, abych Vašemu sněmu popřál úspěch a Vaší straně viditelnost na naší politické scéně.

Před rokem jsem Vám blahopřál k zahájení politické činnosti a  ocenil jsem Vaši veřejnou angažovanost a Vaše odhodlání otevřeně prosazovat své názory jako politická strana. Za důležité jsem považoval Váš akcent na obhajobu svobody jednotlivce a Vaše jasné ideové i hodnotové zakotvení, které na naší politické scéně postupně mizí. Současně jsem Vás ale upozorňoval na náročnost cesty, která před Vámi stojí, na nezbytnost velkého nasazení, aktivity a invence, bez nichž se – jako nově vzniklá strana – nemůžete prosadit. Jak jste v tom uspěli, na sněmu jistě zhodnotíte sami.

Právě v dnešní době jsou občanská i ekonomická svoboda znovu vážně ohroženy. Pod heslem boje proti ekonomické krizi sílí regulační tendence, polisabonská Evropská unie se ocitá v nejvážnější krizi své dosavadní historie, plně se projevují důsledky klimatického alarmismu.

Na rozdíl od jiných Vy nemusíte hledat nová témata a složitě vymýšlet řešení. To je pro Vás výhodou.

Přeji Vám ve Vašem konání úspěch.

Václav Klaus

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments