V táboře migrantů v Německu vypukla vzpoura, protože byli kvůli koronaviru dáni pod karanténu, a nad táborem vlaje vlajka ISIS

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Vyhrožují vypálením tohoto zařízení.

Migranti ubytovaní v německém uprchlickém táboře zahájili vzpouru, vyvěsili vlajku ISIS a následně zkusili z tábora, kde byli dáni kvůli koronaviru pod karanténu, uniknout.

Poté, co byl v zařízení v Suhlu v Durynsku pozitivně jeden migrant testován na koronavirus, byla nařízena karanténa i ostatním 533 obyvatelů a tábor byl uzavřen.

„Avšak toto opatření, které v časech korony nevypadá moc neobvykle, žadatele o azyl zjevně dohnalo k zuřivosti,“ hlásí Compact Online. „Někteří začali s bouřemi a bránili spoluvězňům ve vstupu do jídelny, aby je tím donutili k hladovce. Údajně se pokusili ze zařízení uniknout kanalizací, aby vpadli do blízkého města.“

Podle mluvčího policie Wolfganga Nicola se pak migranti shromáždili před vraty a začali hrozit, že toto zařízení zapálí, přičemž vyvěsili vlajku ISIS.

Proč tam asi tu vlajku ISIS měli? Některé to šokuje.

Ke zvládnutí vzpoury bylo na místo vysláno 50 policistů. V tom samém táboře migrantů už vypukly bouře v roce 2015, kdy tehdy to bylo v reakci na muže, co trhal stránky Koránu.

„Nebezpečí, že korona vypukne i v jiných ubytovnách, je všudypřítomné a očekávají se další restrikce veřejného života,“ uvádí se ve zprávě. „Těžko si představit, že by bezpečnostní síly a zdravotní personál měly dostatečné kapacity, aby udržely v pořádku rozzuřené ilegální migranty, kteří nemají v úmyslu dodržovat ochranná opatření proti šíření COVID-19.“

„Pokud má whuhanský virus vést v Německu k rozsáhlým sociálním nepokojům, tak v nich různorodí „uprchlíci“ v této zemi nejspíš sehrají hlavní roli,“ varuje Dave Blount.

Jak už jsme referovali včera, v italské Neapoli migranti naprosto ignorují karanténu, aby se drželi doma, oni se ale radši v tlupách potloukají po ulicích.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
March 18, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/migrants-at-refugee-camp-in-germany-riot-display-isis-flags-after-theyre-put-under-coronavirus-quarantine.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments