V po-Salviniovské pokrokové Itálii vzbouření migranti vypálili své azylové centrum

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Rozzuření oprávněním k pobytu obdaření migranti zapálili azylové centrum v severoitalském městě Turíně, což proběhlo v návaznosti na hladovku vyhlášenou členy krajně levicové Antifa solidárně bojující za jejich nepopiratelná práva.

Zkáza vypukla v Turíně v repatriačním centru migrantů uznaných za kandidáty, aby svou diverzitou přispěli k obohacení italské společnosti (CPR), když zde ubytovaní migranti začali protestovat proti tomu, co vnímají jako ‚nelidské podmínky‘, hlásí italský vysílač TCCOM24.

Skupina hostů tohoto azylového centra zapálila osm baráků ubytoven – tzv. ‚purpurové‘ a ‚žluté‘ křídlo tohoto ubytovacího komplexu.

Několika brigádám hasičů trvalo přes hodinu, než požár uhasily. K uklidnění situace byla povolána i policie.

Den předtím skupina členů krajně levicové Antifa vyhlásila hladovku, aby ‚protestovali‘ proti těm potravinám zdarma a té zdarma poskytované zdravotní péči v tomto zařízení stejně jako proti zdarma poskytované střeše nad hlavou pro ty ubohé migranty.

Napětí v uvedené ubytovně rostlo už od srpna, kdy vypukla bouře migrantů, při níž zakládali požáry a vrhali kameny na policisty. Po tomto incidentu byli tři lidé zatčeni a jeden policista utrpěl zlomeniny několika prstů.

O několik dnů později byl zraněn sekuriťák pracující v pro azylové centrum, když se z něj čtyři migranti pokusili uprchnout.

V říjnu se rozzuření migranti střetli také s řeckou policií a ve dvou případech zapálili azylová centra – tj. tábor na ostrově Samos a další tábor na ostrově Lesbos. Po jednou z těchto incidentů zůstali dva mrtví, zatímco další stovky migrantů zůstaly bez řádného ubytování.

Tips? Follow Arthur Lyons

By Arthur Lyons 29 November 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/11/italy-migrants-riot-and-set-asylum-center-ablaze/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments