V Paříži feministky útočí na další protestující za upozornění na studii ukazující, že 52% znásilňujících jsou migranti

LGBTQI, Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Ženy prohlášené za „fašistky“ vyhnány z demonstrace.

Při protestech v Paříži na mladé ženy upozorňující na vládní studii, která ukazuje, že 52 procent podezřelých ze znásilnění v Paříži jsou cizinci, zaútočily feministky a označily je za „fašistky“.

Dvě mladé ženy s transparenty nesly transparenty s nápisy „52% znásilňujících jsou cizinci“ a „Kolín, Rotterdam a brzy i Panam“ (slangový název pro Paříž).

Feministky ala tyto ženy napadly, ukradly jim jejich transparenty, vyhnaly je a pak skandovaly: „Feministky, ne fašistky“ a „fašistky vypadněte“, když ty mladé ženy násilně zastrašovaly a přinutily je utéct.

„Připomínka: Přišly jsme na tu demonstraci, abychom se vyjádřily proti násilí na ženách a abychom hlasitě vyslovily, co si všichni o profilu obvyklých útočníků myslí, ale ne všechny ženy z NousToutes to přijaly,“ prohlašuje Nemesis, přičemž Nemesis je skupinou za tímto protestem.

Tyto transparenty jsou připomínkou studie z roku 2016 vedené francouzskými Národními pozorovateli zločinnosti a reakcí trestní spravedlnosti (INDRP), která zjistila, že 52 procent podezřelých ze znásilnění v Paříži byli „cizí státní příslušníci,“ což je fakt, který uznává i levicová VICE.

Tento incident byl v reakci na připomínku, co se stalo v Kolíně po masovém obtěžování a znásilňování asi 1200 žen na Nový rok 2015 muži „arabského nebo severoafrického vzezření,“ na což tehdy feministky reagovaly návštěvou místního migračního centra s rozdáváním květin a omluvami migrantům za tu „xenofobii“.

„Zatímco feministky při svých pochodech nechtějí slyšet, kdo „páchá ta znásilnění“ – jak už to řekl náš prezident – tak mají spíš zájem o natřásání svých poprsí na náhodné přihlížející, aby tak údajně „protestovaly“ proti patriarchátu,“ uvádí Chris Menahan.

https://twitter.com/AudreyFilm/status/1198572563049459712/photo/1

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
November 25, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/paris-feminists-attack-other-protesters-for-highlighting-study-showing-52-of-male-rapists-are-migrants.html

0 0 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments