V Německu zatkli 12 členů sítě extrémně pravicových teroristů kvůli spiknutí za účelem vyvolání ‚situace občanské války‘

MULTIKULTURALISMUS, Terorismus

V pátek provedla německá policie celonárodně série razií, jež vedly k zatčení 12 mužů, kteří se údajně spikli, aby podnítili občanskou válku a svrhli politický řád v zemi tím, že plánovali série koordinovaných útoků na politiky, migranty a muslimy.

Razie prováděly speciální jednotky těžkooděnců celkem na třinácti místech v šesti německých spolkových zemích: Bádensku-Württembersku, Bavorsku, Sasku-Anhaltsku, Porýní Palatinsku, Severním Porýní Vestfálsku a v Dolním Sasku.

Zatímco čtyři z podezřelých aktivně plánovali rozpoutat ‚situaci ve stylu občanské války přes zatím nedefinované útoky na politiky, žadatele o azyl a lidi muslimské víry,“ tak spolkoví prokurátoři v prohlášení uvedli, že osm dalších podezřelých souhlasilo, že „tuto skupinu budou finančně podporovat, poskytovat jim zbraně nebo, že se zúčastní budoucích útoků,“ hlásí Die Welt.

Cílem této skupiny původně založené v září 2019 bylo „otřást státním a sociálním řádem Německa a ten nakonec odstranit převratem,“ myslí si policejní vyšetřovatelé. Tato skupina při realizaci své hlavní strategie údajně pořádala pravidelné schůzky, které organizovali dva hlavní podezřelí, Werner S. a Tony E.

Ministr Severního Porýní Vestfálska (CDU) Herbert Reul řekl, že muži se nejdříve dali dohromady na internetu, než začali korespondovat a plánovat své aktivity přes zprávy v apce WhatsApp. Skupina se poprvé pod policejní dohled dostala koncem léta 2019.

Řada německých mediálních kanálů hlásí, že vyšetřovatelé během těchto razií u podezřelých doma našli řadu zbraní.

V sobotu byli podezřelí – z nichž někteří měli zakryté hlavy, aby se skryla jejich identita – eskortováni policejními těžkooděnci v neprůstřelných vestách a kapucích na hlavě do spolkového soudu v Karlsruhe k předběžnému slyšení, což ukazuje i video z Zeit Onlien.

Podle německého práva mohou být podezřelí, o nichž se domnívají, že se nacházeli na prahu spáchání závažných přečinů, zadržování po dobu šesti až dvanácti měsíců podle závažnosti případu.

Follow Arthur Lyons on Twitter

By Arthur Lyons 17 February 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/germany-12-members-of-an-extreme-right-terror-network-arrested-over-plot-to-spark-civil-war-like-situation/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav
4 měsíců před

Nebýt nežádoucích islámských parazitu, nemakes, zlodějů, vrahů, kriminálníků a teroristů ISIL podporovaných a vítaných na vraždění a okrádání původního obyvatelstva a jeho genocidu dle plánů zločinecké mezinárodní kabaly s centry v Bruselu, Washingtonu a Vatikánu v zájmů Iluminátů, satanistů a fašistů v Římském klubu, Bilderberg klubu a Triamcionální dohody kde se rozhoduje stylem Mnichova tzn. O nás, bez nás a proti nám slušným, poctivým a normálním obyčejným lidem, nikdy by tato skupina nevznikla !!! Za současný politický a hospodářský stav ve světě, včetně Evropy a USA nesou plnou zodpovědnost zločinní, asociální a genocidní protilidoví politici světa, včetně elit USA, EU… Číst vice »