V Německu stovky ‚mladíků‘ vylupují obchody a zraňují policisty

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Mezi čtyřmi a pěti sty „mladíky“ se v Německu vyrojili do ulic Stuttgartu, aby útočili na policisty a vylupovali obchody v bouřích, které AfD spojuje s Antifa a s masovou migrací.

Ve Stuttgartu v raných hodinách v neděli ráno bouřící se násilníci zranili 19 policistů, napadli 40 obchodů a devět obchodů vyloupili v reakci na policií provedenou prohlídku sedmnáctiletého německého chlapce k zabavení drog.

Podle policie ve Stuttgartu bylo z těch stovek řádících zatčeno jen 24, kdy sedm z nich bylo mladších 18 let. Policie uvedla, že německé občanství měla polovina zatčených a ostatní byli cizí státní příslušníci, prohlášení však nesdělilo etnický původ řádících.

Prezident stuttgartské policie Franz Lutz tvrdil, že bouře neměly politickou povahu, slovy: „Jak to teď vidíme, můžeme u těchto násilných činů vyloučit levicovou nebo politickou motivaci. Tuto noc to mělo bezprecedentní proporce od otevřeného násilí proti policii až po hromadné ničení majetku a loupení,“ řekl v komentářích pro německých hromadný list Bild-Zeitung.

Tato tvrzení zpochybnila pravicově populistická strana Alternativa pro Německo (AfD), kdy vůdkyně této strany v Bundestagu Alice Weidel tvrdila, že tyto násilnosti přivodila Antifa a to, co označila za „MigrAntifa“ v tomto městě.

Videozáznam z bouří údajně ukazuje chlapa řvoucího „Jebat policii. Jebat systém,“ přičemž ti mladíci vybíjeli okna policejní dodávce.

V neděli viceprezident stuttgartské policie Thomas Berger řekl, že byl tou násilností šokován: „Policistou jsem už 30 let a mám hodně zkušeností, ale nikdy jsem neviděl scény jako tyhle ve Stuttgartu ukazující takové násilnosti, co se tam dějí. Jsem šokován. Nikdy jsem nic takového neviděl.“

Na videu na sociálních médiích je vidět maskovaného chlapa, jak zezadu nabíhá na policajta a ve skoku ho skopne, protože ten zadržuje jiného násilníka. Tím zběsilým útokem si vysloužil zuřivý aplaus davu.

Starosta Fritz Kuhn v reakci na tyto bouře napsal, že: „To byla pro Stuttgart smutná neděle,“ s dodatkem, že „jej vypuknutí těch bouří šokovalo.“

AfD z té „občanské války“ ve Stuttgartu obvinila ohromný příval migrantů do tohoto města, kdy tvrdí, že „není žádná náhoda, že to postihlo město s 44 procenty obyvatel migrantů.“

„Nedojde-li k posuvu politického paradigmatu, tak se takové scény ve Stuttgartu a v dalších německých městech budou opakovat. Tím, co potřebujeme, je důsledně kontrolovaná imigrace, více policie a justicí vedené razie na takové kriminálníky. Avšak staré strany zjevně postrádají sílu a vůli to udělat,“ dodala AfD.

KURT ZINDULKA

21 Jun 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/06/21/stuttgart-riots-hundreds-of-youths-loot-businesses-and-attack-police/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments