V Británii zatkli dva muže za vylepení plakátů „Hospody zavřené, hranice otevřené“

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Místní radní se pohoršují, že tento vzkaz je urážkou diverzity.

V Británii zatkli dva muže s obviněním z těžkých rasově motivovaných přečinů, neboť vystavili plakáty týkající se vypuknutí epidemie koronaviru, v kterých se pravilo „hospody zavřené, hranice otevřené.“ (Redakční poznámka: Británie ještě hranice nezavřela jako ČR a země kolem nás, ač průběh epidemie je tam drsnější než ve Střední Evropě.)


Další z plakátů uváděl „hranice otevřené, země virem rozvrácené,“ kdy je vystavovali na sloupech osvětlení, popelnicích, zastávkách autobusů a na zahrazovacích sloupcích všude v oblasti Sheffieldu. Panuje přesvědčení, že to je práce skupiny Stovky rukou, kterou BBC popisuje jako „krajně pravicovou.“

Policie oznámila, že dva muži ve věku 20 a 22 let byli vzati do vazby z podezření na závažný rasově motivovaný přečin proti veřejnému řádu, když byli později propuštěni, kdy ovšem vyšetřování pokračuje.

Místní radní Miskell prohlásil, že plakáty byly urážkou diverzity.

„Je to naprosto nechutné a přichází to v době, kdy naše diverzifikované komunity usilovně společně pracují, abychom si s virem poradili,“ řekl. „Takovýto druh chování může poškodit soudržnost komunity a vzájemné vztahy v celém městě. Všichni pracujeme společně, abychom se pokusili s tímto virem bojovat.“

Podobné plakáty vylepovali i v jiných severních městech včetně Leedsu, Yorku a Hullu.

Tyto plakáty jsou považovány za „rasistické“ přes skutečnost, že rané pohraniční kontroly byly tím, čím se mnohé země (včetně celé Střední Evropy) uchránily před nejhoršími dopady koronaviru.

Také americký prezident Donald Trump včera v noci oznámil, že Amerika kvůli boji s COVID-19 dočasně uzavře své hranice pro veškerou migraci.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
April 21, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/uk-two-men-arrested-for-posting-pubs-closed-borders-open-stickers.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments