V Austrálii probíhá plnocenný pilotní test Nového světového řádu – New World Order

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Několik žurnalistů a tvůrců obsahu si všimlo, že Austrálie vypadá jako nejtotalitnější policejní stát, který v nedávné historii existoval. Stala se plnocenným pilotním testem pro elitáře, aby zjistili, jak dobře mohou ten Nový světový řád – New World Order – realizovat.

Australané byli podrobeni jednomu z nejohavnějších porušování základních lidských práv a důstojnosti v průběhu celé té humbuko-epidemie.

Elitáři využívají Austrálii k otestování těch autoritářských opatření, jako navyknutí veřejnosti na policejní stát, v němž jak vojáci, tak policie hlídkují v ulicích připraveni spáchat násilí proti jiným lidem za odmítání karantény, pokud – ač nejsou nemocní – nenosí ten náhubek vzniklý z New World Orderu… tím myslím obličejovou masku.

„Ti chlapi dobře vědí, co dělají. Jsou to psychopaté, ale nejsou hloupí,“ říká ve videu výše Brian. Politici teď redistribuují jak bohatství, tak moc od veřejnosti a shromažďují to ve svých vlastních rukou. Pokud nezvládneme přimět vojáky a policisty, kteří to násilí za ty tyrany páchají, aby si uvědomili, co na lidech páchají, dostaneme se do potíží.                                                                                                                                                                                                                       

A to všechno je kvůli 17 novým případům COVID-19. Je naprosto děsivé, že lidé tento humbuk vládě pořád žerou.

„K tyranii tvrdé ruky a útlaku dochází všude,“ dodává Brian.

Pokud si snad myslíte, že to nemůže přijít do Spojených států ve formě druhé karantény, zamyslete se nad tím znovu. Média už nás připravují na „temnou zimu“ a na „druhou vlnu,“ už od vzniku první falešné vlny.

Probuďte se. Času máme hrozně málo. Nemáte-li potraviny nebo vodu, nastal čas, opatřit si, co můžete. Nemáte-li nouzové plány, je čas, abyste si nějaké s rodinou udělali. Jste-l už dobře připraveni na jakoukoliv katastrofu, pak nejlepší, co můžete udělat je zůstat ve střehu a nebát se. Neprožívejte život vystrašeného (to vás zotročí přes váš strach), ujistěte se ale, že víte, co se děje. Plán na nejlepší přípravu zahrnuje uvědomění si situace, v jaké se dnes nacházíme.

V článku je i o tom, jak v Austrálii zatkli těhotnou ženu za příspěvek na sociální síť s výzvou k demonstracím proti rouškám.

by Tyler Durden

Sun, 09/13/2020 – 18:45

Authored by Mac Slavo via SHTFplan.com,

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/australia-full-scale-pilot-test-new-world-order

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nejsem Ovce
1 rok před

Sračka…

Beda
1 rok před

vylízaná stránka pro vylízance