Už na druhé americké letadlové lodi vypukla v posádce epidemie COVID-19

Mezinárodní konflikty, NWO

Koncem minulého týdne byla v Západním Pacifiku USS Theodore Roosvelt stažena ze své mise, aby se 5 000 lidí její posádky vylodilo na Guam, kde byli dáni do karantény kvůli vypuknutí koronaviru mezi posádkou, když je tam teď už nejméně 38 případů, ovšem teď už potenciálně epidemie propuká na druhé letadlové lodi.

Fox News během víkendu citovala nejmenované činitele USA a hlásila, že letadlová loď USS Ronald Reagan má dva námořníky, kteří byli nedávno pozitivně testováni na Covid-19.

Naval Base Guam, via US Navy

Zpráva pokračovala: „Aby do tělocvičny nacpali více vojáků, doporučili zdravotníci Námořnictva, aby se odstup 6 stop měřil od prostředku postele místo, aby se to měřilo od vnějších okrajů, což znamená, že postele od sebe budou jen 3 stopy.“

Jen týden před nedělní zprávou bylo 38 členů posádky USS Roosvelt pozitivně testováno, ale jen u třech byl propuknuvší Covid-19 potvrzen. Čeká se další nárůst těchto čísel, jelikož Námořnictvo čeká na otestování celé posádky a další potenciální epidemie hrozí USS Ronald Reagan.

by Tyler Durden

Mon, 03/30/2020 – 12:05

Náhledový obrázek:

USS Ronald Reagan, via Wiki Commons

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/2nd-us-aircraft-carrier-facing-covid-19-outbreak-among-crew

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments