Útok Sea-Watch na Itálii je ‚organizovaným pirátstvím‘

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

ROME — „To není odpor k Salvinimu, nýbrž organizované pirátství proti suverénnímu státu,“ vyhlásil v pátek v novinách La Veritá Girgio Gandola, který si všímal, že kapitánka Sea-Watch 3 nejenže porušuje legislativu vydanou panem Salvinim, nýbrž i zákony Italské republiky samotné.

Redakční poznámka ke kontextu článku pro české čtenáře: Lodi Sea-Watch 3 a její progresivní kapitánce nebylo dovoleno vyložit svůj lidský náklad v Itálii podle Salviniho dekretů. Pojednával o tom i tento zdejší článek:

Itálie činí odpovědnými za osud lodě s migranty Holandsko a EU

Kapitánka lodi se tím však nedala odradit a prohlásila, že italskou blokádu dovozu migrantů PROLOMÍ. Zamířila k Lampeduse, kde není silná pobřežní stráž, která by mohla tak velkou loď zastavit, a prohlásila, že tam Italům to lidské obohacení vyloží, ať chtějí nebo ne a žádné úřední výzvy ji nezastaví. K Lampeduse teď tedy plna odhodlání porušit zákony pluje.

Německá kapitánka plavidla neziskovky Sea-Watch 3 Carola Rackete se stala novou ikonou italské levice, všímá si Gandola, kdy sesadila z trůnu i největší hvězdu progresivnosti aktivistku klimatické změny Gretu Thunberg a romanopisce antify sardinského separatistu Michela Murgiu.

Paní Rackete má, jak si Gandola všímá, perfektní progresivní životopis, když roky pracovala pro Greenpeace a bojovníky za práva zvířat a také patřičně vykřikuje, jak se stydí se svá „bílá privilegia.“

Problém je ale jen v tom, že její křížová výprava proti Matteo Salvinimu se stala křížovou výpravou proti Itálii samotné, jelikož ty zákony, které se okázale chystá pošlapat, schválil italský parlament a schválil je prezident republiky Sergio Mattarella.

Německá neziskovka Sea Watch má oficiální roční příjmy dva miliony euro, když nepočítáme štědré dary od jejích hojných liberálních fanoušků sestávajících z německých Zelených, herců a rockových kapel, uvádí Gandola.

Carola Rackete odmítla nabídky, aby zamířila do Tuniska, že tam smí svůj lidský náklad vyložit, stejně jako všechna ostatní řešení, která nejsou v Itálii.

Zájem o těch 42 migrantů na palubě její lodi je vedlejší, ujišťuje nás Gandola, její primární zájem spočívá totiž v tom vytvořit mezinárodní incident a konfrontovat pana Salviniho. Jinými slovy, jak nám vysvětluje, Rackete zneužila osud 42 lidských bytostí, aby tak učinila dramatické politické prohlášení a upoutala pozornost sama na sebe.

Jejími vlastními slovy Rackete ve skutečnosti řekla, že „pro mě je Lampedusa jedinou možnou volbou,“ když a priori zavrhla jakýkoliv jiný přístav k vylodění svých pasažérů včetně španělských přístavů, které by jí její 1400 km dlouho cestu značně zkrátily.

Další články k tématu:

Kapitánce záchranného plavidla hrozí 20 let za pomoc ilegální imigraci

Papež František zlořečí zavření italských hranic spáchanému Matteo Salvinim

Imigranti jsou k ‚opouštění svých zemí nuceni,‘ káže Vatikán

Italský prezident vystoupil proti Salvinimu: „Vítat uprchlíky je naší ‚povinností“

THOMAS D. WILLIAMS, PH.D.

28 Jun 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/immigration/2019/06/28/report-sea-watch-assault-on-italy-organized-piracy/

 

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments