USA nepřežijí Bidenův útok na naši ústavu, tvrdí 120 amerických generálů

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

„NÁŠ NÁROD JE HLUBOKO V BRYNDĚ. PROBÍHÁ BOJ O NAŠE PŘEŽITÍ JAKO ÚSTAVNÍ REPUBLIKY JAKO JEŠTĚ NIKDY OD ČASŮ NAŠEHO ZALOŽENÍ ROKU 1776.“

May 12, 2021 Niamh Harris

120 vojenských generálů varuje, že USA nepřežijí Bidenův útok na ústavu USA.

Dopis podepsaný 120 penzionovanými vojenskými vůdci varoval, že USA nepřežijí útok na Ústavu, jaký režíruje prezident Joe Biden.

„Náš národ je v hluboké bryndě,“ praví se v dopise, který vystavil The Federalist.

„Nacházíme se uprostřed boje o své přežití jako ústavní republika jako ještě nikdy od časů našeho založení roku 1776. Konflikt probíhá mezi příznivci socialismu a Marxismu a příznivci ústavních svobod a volnosti.“

„Naše současná administrativa zahájila diktátorským způsobem plnocenný útok na naše ústavní práva, kdy obchází Kongres, když bylo rychle podepsáno přes 50 vládních vyhlášek, z nichž mnohé zvrátily efektivní politiky a předpisy předchozí administrativy,“ napsali vojenští vůdci. „Navíc zavedly opatření pro kontrolu nad obyvatelstvem jako přehnané lockdowny, uzávěry škol a podniků a nejvíce alarmující je cenzura písemného i mluveného projevu představují přímý útok na naše základní práva.“

Wnd.com hlásí:

Jako na nejvýhružnější červenou kontrolku však poukázali na volby 2020.

„Naše ústavní republika je bez spravedlivých a poctivých voleb, které přesně odráží ‚vůli lidu‘ ztracena. Je třeba zajistit integritu voleb, aby se zabezpečilo, že na jednoho občana je jedno vhození lístku a jen jedno započítání. Legální hlasy identifikují státní legislativou schválené kontroly používající vládních průkazek, ověřených podpisů atd.“

„Dnes mnozí takové kontroly podle zdravého rozumu nazývají ‚rasistickými‘ ve snaze vyhnout se vedení férových a poctivých voleb. Už samotné používání rasistických označení k potlačování důkazů o způsobilosti volit je samo o sobě taktikou tyranského zastrašování. Navíc se musí do procesů našich voleb prosadit ‚Vláda zákona,‘ aby se zajistila jejich řádnost,“ píší.

„FBI a Nejvyšší soud musí promptně jednat, jakmile vyjdou na povrch volební nepatřičnosti, a ne je ignorovat, jako se to dělo roku 2020.“

A varovali před tím, že Demokraté otevřeně za agendu Kongresových rozprav vyhlásili federální převzetí veškerých voleb v zemi se zákazem plnění požadavků bezpečnosti v jednotlivých státech a vynucení značně podezřelých procesů jako poštovní hlasování pro všechny a najímání sběratelů hlasů, kteří budou moci přebírat hlasy od jednotlivých lidí a pak je vhazovat.

Zpráva uvádí, že k signatářům patří bývalý národně bezpečnostní poradce prezidenta Ronalda Reagana John Poindexter, bývalý náměstek ministra obrany George W. Bushe William Gerald Boykin a penzionovaný brigádní generál armády Donal Boduc, který teď vede státní Senát v New Hampshire.

Namítají proti „litanii levičáckých snah předváděných v prvních 100 dnech nové administrativy vedené prezidentem Joe Bidenem, který nově definoval, co to znamená vedení prezidentství jako krajní levičák,“ praví se ve zprávě.

Uváděli útok Demokratů na volby, požadavky na otevření hranic, bezmeznou cenzuru Technických mamutů, pokusy o návrat Íránu k jaderné dohodě, poškození národní energetické nezávislosti a mnohé další.

„Pod Demokraty vedeným Kongresem a současnou administrativou nabrala naše země tvrdý obrat k socialismu a k marxistické formě tyranské vlády,“ vznesli obvinění.

Biden, jehož prezidentství spočívá na ne více než asi 43 000 hlasech roztroušených ve třech sporných státech, kde volební postupy a výsledky vyvolaly volání po vyšetřování údajných podvodů, pracuje se Senátem 50-50 a s nesmírně malou většinou ve Sněmovně, kvůli čemuž asi dělají tolik činností přes dekrety ve formě vyhlášek místo řádných zákonů.

Dopis Američany vyzývá, aby se vymanili zpod krajně levicových politiků a raději si vybrali kandidáty, kteří si cení fiskální odpovědnosti a práv jednotlivců místo socialismu.

Zdroj: https://newspunch.com/120-american-generals-u-s-will-not-survive-bidens-assault-on-our-constitution/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
1 rok před

Trump podcenil škůdcovský potenciál Bidena a i možnosti manipulace s volebními lístky při korespondenční volbě. Bidenovci se dokonale připravili na jeden z největších volebních podvodů, samotný Biden se vyprofiloval jako politický hochštapler. Prozatímně demokracie v Americe prohrává…