Učte děti občanské neposlušnosti, aby protestovaly proti klimatické změně, domáhá se většina učitelů

Globální oteplování, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Téměř všichni učitelé v Anglii věří, že by se do všech předmětů měly zabudovat „k aktivitě vybízející osnovy klimatické změny,“ kdy více než polovina říká, že žáci středních škol by měli být školeni, aby protestovali proti globálnímu oteplování.

University of Bristol vedla největší průzkum tohoto druhu, kdy se ptali školních učitelů základní školy (pro 4 až 11 leté) a střední školy (11 až 18 leté) v Anglii na jejich názor na výuku klimatické změny, která se v současnosti omezuje jen na vědecké a zeměpisné předměty.

Zjištění z této zprávy, „Názory učitelů v Anglii na orientaci na aktivitu v osnovách klimatické změny,“ publikované v Environmental Education Research odhalila, že učitelé „téměř jednohlasně“ věří, že do celých osnov by se měla zabudovat výuka „zaměřená na aktivitu,“ uvádí ve středu zveřejněná tisková zpráva University of Bristol.

Většina (54 procent) si také myslí, že osnovy středních škol by se měly rozšířit na „účast při občanské neposlušnosti.“

Tři čtvrtiny (72 procent) učitelů už o globálním oteplování s žáky mluví, kdy skoro všichni učitelé (97 procent) v zemi věří, že klimatická změna je spáchaná člověkem.

Téměř každý pátý (19 procent) si myslí, že financování klimatické změny je důležitější než předmětů STEM (vědy, technologií, inženýrství, medicíny).

Vedoucí autor zprávy profesor neurověd a pedagogiky Paul Howard-Jones řekl, že tato zjištění ukazují, že učitelé chtějí, aby jejich žáci byli informováni o tzv. „klimatické nouzi,“ a že jsou „připraveni a ochotni postupovat s radiálními, akčně orientovaným programy vzdělávání, které mohou studentům pomoci vést naši reakci na klimatickou změnu.“

Další autoři článku také poukazovali na vliv, jaký má na děti mladá světice klimatické změny Greta Thunberg, která byla nedávno zvěčněna v bronzu na anglické University of Winchester, kdy profesor Howard-Jones také předkládal, jak mládež přijímá podněty od vandalů Rebelie vyhynutí, které ministryně vnitra prohlásila za „kriminálníky.“

Vášeň dětí pro klimatickou změnu je důsledkem nárůstu toho, co Americká asociace psychologů roku 2019 označila za „eko-úzkost.“ I psychologové v Británii podobně zjistili, že děti kvůli člověkem spáchané klimatické změně cítí úzkost až žal.

Newsround BBC v roce 2020 zjistil, že pětina mládeže mezi osmi a 16 lety má kvůli klimatické změně noční můry.

VICTORIA FRIEDMAN

23 Jun 2021

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2021/06/23/teach-children-protest-climate-change-says-majority-teachers-england/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
1 rok před

Mládežníci nemají žádné životní zkušenosti a tak jsou ideálním tvárným materiálem pro různé demagogy, mystifikátory, misantropy a nepřítele demokracie. Bohužel mnozí učitelé se zpronevěřují etice svého povolání, jsou jakožto prodejné duše lokajské vedeni nízkými pohnutkami a konjunkturálně se vezou na módní vlně gretensko-klimatického šílenství.