Ty sadistické loupeže ve Švédsku, jejichž oběti jsou brutálně pokořeny a pomočeny, jsou důsledkem konzervativního krácení daní před 10 lety, objevuje jejich pokrokový premiér

EKONOMIKA, Evropská Unie

Pro švédského ministerského předsedu Stefana Löfvena není za sadismem prokládanými loupežemi na dětech a mládeži rozmáhajícími se v této zemi masová migrace nebo epidemie rasismu proti Švédům. Místo toho obviňuje bývalou konzervativní vládu, která snížila daně.

Löfven tvrdí, že na ty brutálně sadistické loupeže spojené s krutým pokořováním obětí, které se hromadně šíří proti švédským dětem a mládeži, reaguje rozhodně. Také si myslí, že ti loupežníci svým chování projevují naprostou absence morálky, hlásí Fria Tider.

Löfven i přes svou údajnou empatii s oběťmi odmítá vztah mezi tímto brutálním jevem a migrací, i když ten problém je vždy jasně s mladými migranty, kteří olupují a sadisticky pokořují švédské děti.

Löfven, který zjevně žije v nějakém paralelním vesmíru, spojuje tento ohromný nárůst loupeží se snížením daní, které zavedla konzervativní aliance.

„Po dlouhou dobu nám to tu kazila politika, kdy byly během těch osmi let předchozí nesocialistické vlády kráceny daně a sociální dávky. A to je neudržitelné. Teď konečně musíme tuto politiku změnit a budeme více investovat do sociálního zabezpečení,“ řekl Löfven Expressen.

Löfven pak objasnil, že takové podobné krácení daní v budoucnu se nikdy nesmí dopustit. Ten čas je už pryč. Teď už bude sociálka zase silná, řekl ministerský předseda s poukazem, že ty loupež na dětech jsou přeci „nepřijatelné“, tak se krácení daní nesmí dopustit.

By Emma R. 15 February 2020

Tento pokrokový premiér má pokroková vysvětlení i pro jiné jevy:

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/swedish-pm-says-sadistic-pee-robberies-are-a-result-of-conservative-tax-cuts-10-years-ago/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav
4 měsíců před

Ti co bagatelizují a hájí zločiny a trestné činy islámských přivandrovalců jsou teroristé a vrazi vládnoucí v EU a placeni Rothschildy, Sorosem a Kalergim !!! Je třeba je postavit k ústavnímu či mezinárodnímu soudu a dát jim trest smrti !!! Pryč z EU a NATO !!! CZEXIT !!!