Twitter suspendoval účet biotechnologické společnosti, která si dovoluje k léčbě koronaviru testovat UV záření

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, TECHNOLOGIE

To je absurdní komedie.

Twitter zablokoval účet biotechnologické společnosti z Colorada, která spolupracuje s Cedar-Sinai na testování a vývoji potenciální léčby koronaviru pomocí ultrafialového (UV) záření vloženého do plic – a to ve stejný týden, kdy šéf odboru vědy a technologie ministerstva domácí bezpečnosti Bill Bryan naznačil, že UV paprsky budou mít asi na viry jako COVID-19 silný účinek.

K suspendování účtu Aytu BioScience došlo poté, co YouTube odstranil jejich video předvádějící tuto technologii (což si lze prohlédnout na Vimeo).

Zde je snímek obrazovky z nyní odstraněného videa na YouTube vystaveného CEO firmy Aytu Joshem Disbrowem, jak vypadal vystavený na nyní už zakázaném Twitterovém účtu.

„Healight“ (hojivé světlo) od Aytu je lékařská pomůcka, která aplikuje pulsy ultrafialového (UV-A) světla uvnitř pacientovy průdušnice, což má „potenciálně pozitivní účinek u kriticky nemocných pacientů infikovaných koronavirem a i těžkými respiračními infekcemi,“ uvádí tiskové prohlášení této korporace.

Tato společnost spolupracuje s týmem začleněným do Medicínské asociace vědy a technologií (MAST) patřícím k lékařskému centru Cedar-Sinai, které usiluje o FDA schválení pro krátkodobé používání této technologie.

Zákaz Aytu na Twitteru a YouTube samozřejmě s tímto konkurenčním bojem proti monopolům nemůže mít nic společného, nebo že by ano?

Konec formuláře

by Tyler Durden

Sun, 04/26/2020 – 11:25

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/twitter-suspends-account-biotech-company-testing-uv-light-treat-coronavirus

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments