Twitter cenzuruje policejní data o násilnostech afrických migrantů v Katalánii

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Suspendování twitterového účtu španělské konzervativní strany Vox ukazuje, že Levice si nepřeje, aby debata s ní byla za rovných podmínek, píše pro polský portál dorzeczy.pl Malgorzala Wolczyk.

Twitter se nedávno na týden rozhodl suspendovat účet španělské konzervativně liberální strany Vox. Důvodem byl tweet, který citoval policejní zdroje uvádějící, že na nezletilé migranty připadá 93 procent policií podaných žalob, ač tvoří jen maximálně 0,2 procenta katalánské populace. Tweet rovněž poukazoval, že většina těch nezletilých pochází z Maghrebu.

Tento příspěvek doprovázel hashtag #stopislamization. Neobsahoval žádné hrozby či výzvy k násilí – nic, co by ani freneticky fanatičtí politickou korektností posedlí cenzoři mohli považovat za nenávistnou mluvu. Uvedená data pochází z policejních statistik; takže je na ně těžké pohlížet jako potížistická či xenofobní. Prostě jen odhalují smutnou pravdu o kriminálních sklonech mladých příchozích z Maghrebu (Severní Afriky), kteří se dostávají do konfliktu se zákonem daleko častěji než domorodí Evropané.

Levicoví cenzoři se cítí být uraženi matematikou, protože ta nemilosrdně ukazuje krach multikulturalismu.

To není poprvé, kdy ve Španělsku zveřejnění policejních dat o násilnosti a terorismu mezi mladými migranty zapříčinilo cenzuru na sociálních médiích. Loni během pandemie, když byli Španělé ve svých regionech pod lockdownem a někdy i ve svých okresech, v nichž bydleli, přicházel na Iberský ostrov rekordní počet migrantů z Maghrebu, tedy z části Afriky v současnosti nijak nepostižené válkou.

Levice nechce rovnou diskusi. Levice nepoužívá sílu argumentů, nýbrž argumentuje silou, o čemž se čím dál více přesvědčujeme i tady v Polsku.

Letos přišlo do Španělska mezi 1. a 24. lednem více než 2 748 ilegálních migrantů ve vojenském věku.

Navíc (což už vešlo ve známost jako doložené spoustou důkazů z každodenního života) levicoví aktivisté a politici otevřeně volají po perzekuci politických oponentů a po útocích na ně (čili po rituálním pálení kostelů). A teď už k tomu přistupují.

Europoslanec za Vox se už Evropské komise zeptal, kdy nakonec přijme rozhodná odpovídající opatření proti cenzuře Technologických mamutů, která paralyzuje činnost jeho strany na sociálních médiích? K tomuto suspendování dochází jen dva týdny před parlamentními volbami v Katalánii.

Vox je ve Španělsku třetí nejsilnější politickou silou a v průzkumech nejrychleji rostoucí stranou. Jejich zablokování na Twitteru je v podstatě vyřazování politických rivalů.

Ale strana, která se opovážila reprezentovat ve Španělsku kolonizovaném Levicí konzervativce, katolíky a klasické liberály, má i jiné problémy.

Před několika dny během volebního shromáždění v Katalánii levicová milice katalánských separatistů na politiky Vox zaútočila přívalem vrhaných objektů jako kameny. K tomu došlo okamžitě poté, kdy twitterový účet jedné z větví strany levicové katalánské vlády k takové akci vyzýval.

Ale v tomto případě Twitter nenašel žádné důkazy o nenávistné mluvě, neboť, jak to vypadá, má levé oko slepé.

Tyto události jsou varováním pro Pravici ve všech evropských zemích. Levice nechce rovnou diskusi. Levice nepoužívá sílu argumentů, nýbrž argumentuje silou, o čemž se čím dál více přesvědčujeme i tady v Polsku.

February 03, 2021

editor:GRZEGORZ ADAMCZYK

author:MAŁGORZATA WOŁCZYK

via:DORZECZY.PL

Zdroj: https://rmx.news/article/commentary/twitter-censors-police-data-on-african-migrant-violence-in-catalonia

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments