Tu ne cede malis

Nezařazené

Mises.cz: 12. září 2012, Kolektiv Mises.cz

Drazí čtenáři,

jak si někteří z vás možná všimli, na hlavní liště přibyla záložka Tu ne cede malis. Pod touto záložkou budete moci najít měsíčník totožného názvu, jehož smyslem je šíření myšlenek rakouské školy a libertarianismu především mimo okruh našich pravidelných čtenářů.

V tomto měsíčníku naleznete vždy několik nejlepších článků, které jsme za poslední měsíc vydali na mises.cz. Tuto publikaci si můžete nechat zasílat vy nebo vaši známí na email, nebo bude k dispozici v tištěné podobě na vybraných školách a setkáních. Cílem je oslovit nové čtenáře, kteří o webu mises.cz vůbec nevědí nebo ho pravidelně nenavštěvují.

Jak můžete pomoci vy? Pokud budete chtít šířit Tu ne cede malis elektronicky, stačí, když odkaz nebo .pdfko zašlete svým přátelům či známým, případně jim řeknete, aby se přidali na mailing list. Pokud se rozhodnete vytisknout několik kusů a vzít je do školy, práce nebo na nějaký sraz podobně smýšlejících lidí, uděláte ještě lépe. Čím větší okruh lidí se dostane k našim nejlepším článkům, tím vyšší je šance na získání nových sympatizantů a zlepšení současného tristního ekonomického a politického stavu České republiky.

Děkujeme za spolupráci a uvítáme veškeré návrhy k vylepšení měsíčníku.

Redakce mises.cz

Originální článek naleznete zde:

Tu ne cede malis

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments