Trump slibuje, až se roku 2024 znovu stane prezidentem, obrátí Facebook vzhůru nohami: ‚Už žádnou večeři s Zuckem‘

Cenzura a informační manipulace, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Donald Trump slíbil, že si Facebook bere jako závazek, až se roku 2024 stane znovu prezidentem, když mu tento gigant sociálních médií oznámil, že ban mu zůstane na dva roky.

Trump v pátek odpoledne učinil dvě prohlášení, kdy říká, že dvouleté zabanování je urážkou 75 milionů Američanů, kteří pro něj loni hlasovali.

Ve druhém prohlášení Trump rozhodně potvrdil kandidaturu do Bílého domu v roce 2024 slovy, že příště, až bude v Bílém domě, tak už nebude Marku Zuckerbergovi udílet možnosti žádat o večeři.

Thegatewaypundit.com hlásí:

Ikonický avatár sociálních médií prezidenta Trumpa je na jeho suspendované facebookové stránce pořád přítomen.

První prohlášení:

„Výnos Facebooku je urážkou těch rekordních 75 milionů lidí, plus ještě mnoha dalších, kteří pro nás ve zmanipulovaných prezidentských volbách 2020 hlasovali. Taková cenzura a umlčování by jim nemělo projít a my nakonec zvítězíme. Naše Země takový švidl už znovu nesnese!“

Druhé prohlášení:

„Až budu znovu v Bílém domě, už na jeho žádost žádné večeře s Markem Zuckerbergem a jeho manželkou nebudou. Všechno to bude business!“

Předtím v pátek facebook vyhlásil dvouleté suspendování Trumpa počínaje jeho původním suspendováním ze 7. ledna 2021, tj. den po bouřích na Kapitolu.

Výňatek:

Minulý měsíc potvrdila Dozorčí rada suspendování Facebooku bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa a Instagramového účtu v návaznosti na jeho pochvalu lidí zapojených do násilností na Kapitolu 6. ledna. Když to ale rada činila, tak kritizovala charakter suspendování, které bylo na neurčito, kdy uvedli, že „od Facebooku bylo nepatřičné, aby uvalil nepodmínečný a žádným standardům nepodléhající trest suspendování na neurčito.“ Rada nám dala pokyn, abychom rozhodnutí revidovali a reagovali způsobem, který je jasný a patřičný a učinila řadu doporučení, jak zlepšit naše politiky a procesy.

Dnes ohlašujeme nové protokoly prosazování pravidel, které se budou uplatňovat ve výjimečných případech, jako tento, a potvrzujeme časově stanovený trest, který je v souladu s těmito protokoly, které uplatňujeme na účty pana Trumpa. Vzhledem k závažnosti okolností, které vedly suspendování pana Trumpa, jsme toho názoru, že jeho činy zakládají skutkovou podstatu těžkého porušení našich pravidel, což si zasluhuje nejvyšší tres, který je k dispozici v našich nových protokolech prosazování pravidel. Suspendujeme jeho účty na dva roky s účinností od data původního suspendování dne 7. ledna letošního roku.

Na konci tohoto období se obrátíme na experty, aby vyhodnotili, zda riziko pro veřejnou bezpečnost pominulo. Vyhodnotíme vnější faktory včetně případů násilí, omezování mírumilovného shromažďování a další markanty občanských nepokojů. Pokud shledáme, že pořád existuje riziko pro veřejnou bezpečnost, tak restrikce prodloužíme o stanovenou dobu a budeme pokračovat v dalších přehodnocováních, dokud to riziko nepomine.

Pokud bude suspendování nakonec zrušeno, tak bude stanovena soustava rychle se eskalujících sankcí, které se spustí, pokud se pan Trump v budoucnu dopustí dalších násilností, včetně trvalého odstranění jeho stránek a účtů…

Facebook na rozdíl od Twitteru, který odstranil jeho účet, když zakázal Trumpa po 6. lednu, zachoval Trumpovu stránku. Poslední příspěvky Trumpa byly 6. ledna prosby o mírumilovnost a respektování policie.

„Podporujte prosím naši policii na Kapitolu a orgány zákona. Ti jsou opravdu na straně naší Země. Zůstaňte mírumilovní!“

„Žádám každého na americkém Kapitolu, aby zůstal mírumilovný. Žádné násilí! Pamatujte, že MY jsme stranou zákona a řádu – respektujte Zákon a naše velké muže a ženy v Modrém (policisty). Děkuji vám!“

June 5, 2021 Sean Adl-Tabatabai

Zdroj: https://newspunch.com/trump-vows-to-slap-facebook-upside-the-head-when-he-becomes-potus-in-2024-no-more-dinners-with-zuck/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
1 rok před

Drzost fejsbůkových cenzorů graduje, což především odráží stále větší hloupost a zahleděnost do sebe u každého cenzora ve službách Facebooku. Takovýto facebookový cenzor je přesvědčen, že svým zásahem pozmění realitu, že pravda je ohýbána podle jeho přání na základě znemožnění vstupu konkrétní osobě do diskuze na Facebooku. Pravda je ovšem nezávislá na chorobné libovůli facebookového prikázčika. Nějakým banem nelze obejít či dokonce měnit pravdu. Nikdo nemá pravdu omezovat svobodu slova, toto právo je universální a všichni mají morální povinnost neomezovat svobodu slova, tedy i sociální sítě. Jestli je šéf Facebooku podělaný z výhrůžek Merkelové a dalších morálních odpadlíků, tak významně… Číst vice »