Trump obviňuje Demokraty z volebního podvodu po náhlém nárůstu demokratických hlasů po přerušení sčítání

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, POLITIKA, Světová

Americký prezident Donald Trump veřejně Demokraty obvinil z volebního podvodu, jelikož náhle v klíčových státech Michigan a Wisconsin od určitého okamžiku začaly být hlasy jiné, než při sčítání do tohoto okamžiku. Trump v těchto státech ještě před pár hodinami vedl. Měl tudíž velkou šanci dosáhnout ve volbách vítězství, ale teď najednou se prezidentova situace začala zhoršovat.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1324004491612618752?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1324004491612618752%7Ctwgr%5Eshare_1&ref_url=https%3A%2F%2Fsouthfront.org%2Ftrump-accuses-democrats-of-vote-fraud-as-biden-gets-lead-in-michigan-and-wisconsin%2F

Je to už podruhé během několika hodin, co Trump řekl, že Demokraté se pokouší mu vítězství „UKRÁST“, takže není žádným překvapením, že to prohlášení pro-demokratických Twitter zcenzuroval:

Předtím 4. listopadu Trump po svých vítězstvích v Texasu a na Floridě oznámil, že v prezidentských volbách dosáhl vítězství.

Ale takto americká demokracie funguje. V těchto státech zastavili sčítání. Pak ho zase za čas obnovili a voliči najednou začali volit jinak než do přerušení. Koukněte na grafy:

Náhlá skoková změna vůle voličů od okamžiku přerušení počítání.

https://pravyprostor.cz/opravdu-podivny-konec-scitani-hlasu-v-usa/

https://pravyprostor.cz/ivk-k-americkym-volbam/

Zdroj: https://southfront.org/trump-accuses-democrats-of-vote-fraud-as-biden-gets-lead-in-michigan-and-wisconsin/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stephen
1 rok před

…a BANNED David Icke dnes: David Icke Talks To Common Law Expert John Smith – A Must Watch

Stephen
1 rok před