Tři exploze ve švédském Malmö během 24 hodin

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

V tomto týdnu přišla do jihošvédského města Malmö proslulého velkým podílem migrantského obyvatelstva a svými no-go zónami chvíle, kdy zažilo tři exploze během 24 hodin zaměřené proti různým místům včetně nočního klubu a obytné čtvrti.

Podle švédských internetových novin Nyheter Idag došlo k první explozi v úterý v asi 2 h ráno v předměstí Rosengård – tj. v oblasti, která bývá označována jako no-go zóna – a ta vytřískala mnoho oken a otřásla mnoha činžovními domy.

Jen o hodinu později došlo k následné explozi poblíž nočního klubu blízko městského centra. Svědkové a okolojdoucí tvrdí, že slyšeli silné bouchnutí, které poškodilo několik obchodů v sousedství.

K dalšímu výbuchu došlo až po půlnoci tedy další den ve středu – i ten byl zase v předměstí Rosengård s vysokou hustotou migrantů a zamořeném vysokou zločinností. Ovšem tentokrát byla výbuchem zasažena jiná obytná čtvrť.

Svědek tohoto výbuchu k tomu řekl toto: „Celá brána hned vedle výtahu byla zničena. Kovové a skleněné úlomky nadělaly díry do výtahu pět metrů odsud.“

Ač tyto tři exploze způsobily značné škody na majetku, tak švédská policie hlásí, že v důsledku těchto incidentů nedošlo k žádným zraněním.

Během letošního roku už multikulturně obohacené Malmö zažilo řadu bombových útoků a explozí, ale o většině z nich se v médiích mainstreamu skoro vůbec nereferovalo, neboť to odporuje té povídačce, že ‚v diverzitě je síla.‘

V květnu byli zatčeni dva lidé ve spojitosti s tím, co policie popsala jako „těžkou explozi“, která otřásla místní restaurací.

Ač mnoho z těchto výbuchů nevedlo k žádným zraněním, tak ta dubnová exploze vedla ke zranění 12leté dívky, která zrovna spala v posteli, když výbuch roztříštil okno v jejím pokoji. Dívku následně odvezli na ošetření do nemocnice.

Výbuchy se ale neomezují na migranty obohacené Malmö. Zrovna minulý týden mohutná exploze potrhala dva činžovní domy ve městě Linköping a to vedlo ke zranění 25 lidí.

Švédští vyšetřovatelé zatím vylučují terorismus.

By Arthur Lyons 14 June 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/06/three-explosions-in-migrant-rich-malmo-in-24-hours/

 

 

Sdílejte přátelům

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na