To nové jméno dostal koronavirus od WHO kvůli politické korektnosti, aby se zabránilo ‚stigmatizaci‘

Cenzura a informační manipulace, NWO

To nové jméno dala Světová zdravotnická organizace koronaviru, aby zabránila, že někteří lidé se budou cítit ‚stigmatizováni‘.

Ano, protože prvořadou věcí, kterou má globální zdravotní orgán na starosti, když má zabránit masové smrtonosné epidemii, je to, aby se zajistila politická korektnost.

Koronavirus byl oficiálně přejmenován na ‚COVID-19‘, protože podle WHO: „Musíme najít jméno, které se neodkazuje na zeměpisnou oblast, zvíře, jedince nebo skupinu lidí.“

„Protože na jménech záleží, tak aby se zabránilo používání jiných jmen, která by mohla být nepřesná nebo stigmatizující,“ dodala tato organizace.

Tato změna jména je v souladu s oficiálním prohlášením WHO, když nejdříve prohlásili, že koronavirus je důvodem ke globálnímu stavu nouze, v němž varují země před jakýmikoliv akcemi, které by mohly „prosazovat stigmatizaci nebo diskriminaci“ a tvrdili, že udržení „mezinárodního cestování“ lidí je kriticky důležité a nemělo by se narušovat.

„Protože na jménech záleží, tak aby se zabránilo používání jiných jmen, která by mohla být nepřesná nebo stigmatizující,“ –@DrTedros #COVID19

— World Health Organization (WHO) (@WHO) February 11, 2020

Reakce na tuto změnu jména na Twitteru byly působivé:

„Sakra, chystal jsem se to přejmenovat na ČintamanskýHnusáckýVirus-20,“ komentoval to jeden.

„Počkej s tím, vždyť zabránit stigmatizaci lidí je důležitější než zachraňovat životy, ne??“ ptal se druhý.

„V této době o tom už lidé budou mluvit jen jako o koronaviru nebo o viru od čínských havěťožroutů, co pořád žerou ty ohyzdný netopýry,“ uvedl další uživatel.

HAF February 18, 2020

Source: Summit.news

Zdroj: https://humansarefree.com/2020/02/whos-concern-is-political-correctness.html

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments