Ti tzv. proti-rasističtí aktivisté chtějí Francii zatáhnout do rasové války, tvrdí známý francouzský myslitel

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Jeden z nejprominentnějších francouzských pravicových myslitelů se nedávno podělil o své názory na americké rasové bouře, které v poslední době zaplnily noviny celého světa.

V pondělí se na francouzské televizní síti CNews objevil značně čtený politický žurnalista, esejista a spisovatel, aby se vyjádřil k rasovým bouřím, které v posledních několika dnech pohltily největší města po celých Spojených státech, hlásí Veleurs Actuelles.

Zemmour se během interview nejdříve vyjádřil k Floydově osobní historii.

„Nebyl to zrovna příkladný svatoušek. Měl odsezeno 5 let v base za ozbrojené přepadení. Už předtím to udělal, aby mohl užívat kokain. Není to člověk, co jde kolem vás nevinně po ulici,“ řekl.

Než pokračoval o Floydovi, tak Zammour obrátil pozornost k Derekovi Chauvinovi, zatýkajícímu policistovi, kterého obvinili z vraždy Floyda.

„Má za sebou devatenáctiletou kariéru, osmnáct stížností na něj a dvě písemné důtky,“ řekl Zemmour.

„Podle předběžných analýz Floyd nezemřel, protože mu onen policajt kleknul na krk. Zemřel kvůli několika faktům. Zaprvé měl mizerné zdraví, měl nemocné srdce. A zadruhé, byl nadávkovaný drogami, jelikož užíval kokain. Kromě toho, jak vidíme na obrázcích, nevypadal zrovna dobře ani před tím, než na něj dopadla policejní brutalita.“

„Ve Francii jsme zamořeni představou, že bílí poldové útočí na černochy a zabíjí je. To je více méně nesmysl. Čísla z Ameriky nám ukazují, že 97% ze zabitých černochů zabijí černoši. Také běloši mají dvojnásobně větší pravděpodobnost, že je zabije černoch, než kdokoliv jiný. 80% zabitých bělochů zabijí černoši, zatímco černochy převážně zabíjí zase černoši… Američtí poldové nejsou francouzští policajtíci, ti mají prst na spoušti. 40% až 50 procent zabitých policií jsou běloši. Černoši představují 14% americké populace a 40% procent vězňů.”

Tento esejista rovněž obvinil francouzské tzv. „protirasistické hnutí“, které je analogem amerického Na černých životech záleží – že „do Francie chtějí importovat rasovou válku,“ aby mohli předvádět, jak je Francie „rasistickou zemí.“

Nepřekvapuje, že Zemmourovy komentáře rozzuřily mnohé na politické levici, kteří jsou přesvědčeni, že je nehorázné, když se jeho kontroverzním názorům dostává platformy v televizi.

By Arthur Lyons 3 June 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/06/french-intellectual-so-called-anti-racist-activists-want-to-bring-racial-war-to-france/

1 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments