Texaská univerzita doporučuje studentům, aby nosili masky během masturbace

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Texaská univerzita dala pomocí sérií tweetů studentům pokyny, že by měli nosit masky během masturbace, i s žertíky, že by měli ‚mask-urbovat‘.

Centrum péče o zdraví a blahobyt studentů z University of North Texas vystavilo sérii tweetů, které pak ale smazali, protože prý poskytují rady v rozporu se školními směrnicemi ke koronaviru, uvádí Campus Reform.

Jeden z tweetů prohlašoval: „Mask-urbujete?! Čtěte níže, abyste se dověděli více,“ s doprovodným obrázkem poukazujícím, že všichni studenti s příznaky COVID by se měli „sexu vyhýbat a zůstat doma.“

U infografiky zkrášlené logem univerzity se píše: „Mask-urbujte! Používejte během vzájemné masturbace pokrývku tváře, abyste tak snížili riziko,“ přičemž rovněž studentům navrhuje, aby „při vytváření fyzikálních bariér a zaujímání sexuálních pozic hledali kreativně způsoby, jak zabránit blízkému kontaktu tváře s tváří.“

Další tweet prohlašoval, že studenti by měli během sexu nosit masky, „vyberte si velké s dobře větraným prostorem“ a ty si nasaďte, „vyhýbejte se polibkům“ a „předtím a potom si umyjte ruce.“

Ty tweety byly údajně odstraněny, protože univerzita nechce, aby studenti chodili ani do blízkosti jeden s druhým.

„Zakrývání tváře není náhradou za řádné sociální odstupy,“ uvádí školní směrnice.

Jak jsme už předtím referovali, také University of Georgie vydala na své zdravotní webové stránce podobný návod, aby studenti zvážili „nošení obličejových masek při sexu“ a při „skupinovém sexu snižovali počet účastníků.“

Takové praštěnosti se nešíří jen po univerzitách, neboť BBC v Británii veřejnosti doporučuje, aby mají-li spolu sex, nosili masky.

„Vaším nejlepším sexuálním partnerem během pandemie Covid-19 jste vy sám,“ uvádí článek dále, když lidi povzbuzuje, aby provozovali „masturbaci, měli sexuální hračky nebo vedli telefonní či internetový sex,“ místo aby to dělali reálně.

Několik univerzit v USA hrozilo, že bude studenty zcela odřezávat od základních služeb včetně přístupu k internetu, pokud se na koleji plně nepodřídí restrikcím na COVID.

Jak už jsme referovali dříve, koleje se také používají pro terénní testování technologií pro vynucování drakonických odstupů, masek a opatření lockdownů:

Univerzity také hrozí vyhazovem studentům, kteří se odváží opustit předurčenou oblast ‚bubliny‘ kolem koleje nebo navštěvovat „neschválené obchody“ bez povolení.

BY TYLER DURDEN

FRIDAY, JAN 29, 2021 – 20:40

Authored by Steve Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/covid-19/texas-university-tells-students-wear-masks-during-masturbation

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
microsoft
1 rok před

Majitel penisu kratšího než 2 metry má sex zakázán – nemůže udržovat sociální distanci.