Televize CBC dává dětem pokyny, jak mají umlčet „konspirační teorie“ svých rodičů

Cenzura a informační manipulace, NWO

A to přestože dotyčná „konspirační teorie“ je doslova pravdivá.

Televize CBC News radí dětem, jak mají umlčet „konspirační teorie“ vyslovované jejich rodiči o tom, že koronavirus vytvořili v čínské laboratoři.

Protože teď je výchova dětí zjevně záležitostí médií.

Prezentátor lamentuje, jak něčí táta může šířit zprávu v chatu obviňující Čínu za „vyrobení koronaviru“ s „odkazem na stránku, o které jsem nikdy neslyšel“ (přeloženo – odkaz, který není, Bože odpusť, na mainstreamové médium).

Pořad pak ukazuje ženu ze skupiny, která bojuje s „dezinformacemi na internetu“, která naléhá na syna a dceru, aby se s tátou nehádali, ale obvinili ho, že postupuje přesně tak, jak se šíří strach.

Reportér v jednom okamžiku dokonce poukázal, že ty konspirační teorie jsou asi „stejně nebezpečné jako ten virus.“

„Asi byste měli poslat článek z legitimního zdroje, který cituje věrohodné vědce ohledně toho, proč ten virus nemohl být vyroben,“ uvedl moderátor.

Ten navržený legitimní článek nikoliv překvapivě pochází také od CBC a jmenuje se ‚Ne, nový koronavirus nebyl vyroben v laboratoři, říkají vědci.‘

Ve skutečnosti, jak včera v noci potvrdily zdroje z Fox News, koronavirus opravdu z laboratoře ve Wuhanu unikl, takže byl vlastně „vyroben“ a není to tak přehnaně přitažené za vlasti. Virus byl doslova v laboratoři vytvořen.

Je ovšem ironií, že médiím mainstreamu skoro nikdo nevěří, takže když útočí na konspirační teorie, tak tím v podstatě lidi přimějí, aby jim věřili o to více.

Když se giganti sociálních médií zapojili do cenzury informací o určitých konspiračních teoriích, tak tím také posílily představu, že právě tím potvrzují, že jsou správné, když se mocné kruhy pokouší je zadusit.

Vezměte si níže uvedenou reportáž jako příklad.

<iframe width=“640″ height=“360″ src=“https://www.youtube.com/embed/7G64shnTb0I“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen></iframe>

Reportér, který promlouvá tím typickým stereotypním zabarvením hlasu pro kázání o ‚fake news‘, jaké normální lidé, když spolu mluví, nepoužívají, poučuje posluchače, že ty konspirační teorie spojující 5G s koronavirem jsou falešné.

Pak předvedou doktora oblečeného do bílého laboratorního pláště, i když je zjevně u sebe doma (aby tak zdůraznil svou předstíranou autoritu), který ty přednášené konspirace prohlašuje za „naprosté nesmysly“.

Ten doktor ani nevysvětlil, proč je to špatně (mohl třeba poukázat na příklad Íránu, který byl koronavirem postižen, ač neměl vůbec žádnou síť 5G), ale ta televizí stanice prostě jen předpokládá, že mu divák musí věřit, protože je to autoritativní figura v uniformě.

Ve skutečnosti, jak to dokládají komentáře pod videem, velká většina lidí pohlížela na tu televizní reportáž jako na zoufalé balamucení, takže je tím přiměli, aby té konspirační teorii uvěřili do větší míry.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
April 16, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/cbc-instructs-kids-on-how-to-shut-down-their-parents-conspiracy-theories.html

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments