Taliáni, podřežeme vám krky – migranti v přijímacím centru na Sardinii natočili kontroverzní hudební video

Migrace, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

„Gratuluji dvojce Conte-Lamorges za nikdy nekončící pokořování Italského lidu vítáním těch, kdo do našich domovů přináší válku,“ napsal na Facebook vůdce Ligy Matteo Salvini.

Hudební video natočené v přijímacím centru na italské Sardinii ukazuje tančící a zpívající migranty ze Severní Afriky, jak hrozí Italům podřezáním krků.

Ani tato názorná lyrika některým levičákům nezabránila v obhajobě mužů, tvrdících, že „kulturní rozdíly“ nebo jazykové prvky uličního hip-hopu představují lyriku, informovala zpravodajská platforma Libero Quotidiano.

Video migrantů, kteří jsou v současnosti v recepčním centru v očekávání slyšení ke stavu jejich žádosti o azyl, si vysloužilo pozornost a obíhání na sítích sociálních médií. Původně to na twitterovém účtu sdílelo populární Radio Savana.

„Afričtí ilegální imigranti nám hrozí podřezáním krků. Italové jsou v lockdownu, přičemž ilegální imigranti v přijímacích centrech na Sardinii točí hudební videa, utíkají, kradou, obtěžují mládež, rvou se, opíjí se, útočí na policii atd.,“ napsalo o videu Radio Savana.

https://twitter.com/RadioSavana/status/1330071124185640966?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1330071124185640966%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Frmx.news%2Farticle%2Farticle%2Fitalians-we-ll-cut-your-throat-migrants-shoot-controversial-music-video-in-sardinia-reception-center

Vůdce strany Liga Matteo Salvini se o tomto videu zmínil při kritice současné vlády, že migrantům dovoluje do země vstupovat.

„Ilegální severoafričtí imigranti ve sběrném centru na Sardinii k hudebnímu videu přidali pěkné poselství: ‚Taliáni, podřežeme vám krky.‘ Gratuluji dvojce Conte-Lamorgese za nikdy nekončící pokořování Italského lidu vítáním těch, kdo do naší země přináší válku,“ napsal na Facebook Salvini.

Radio Savana minulý měsíc rovněž sdílelo video migrantů mávajících během ilegální cesty do Itálie kudlami.

„Prám plný severoafrických ilegálních imigrantů s noži přijíždí na Lampedusu. Uchylují se k hudbě, zpívají, tancují a předvádí nože. Conte vyloďuje do Itálie bývalé vězně: čištění tuniských vězení,“ napsal.

https://twitter.com/RadioSavana/status/1318247486092464128?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1318247486092464128%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Frmx.news%2Farticle%2Farticle%2Fitalians-we-ll-cut-your-throat-migrants-shoot-controversial-music-video-in-sardinia-reception-center

Salvini se hlasitě ozývá proti ohromnému přílivu migrantů, včetně těch, co na Lampeduse přistáli poslední měsíc, už od převzetí vlády nad zemí levicovou vládou. I smrtonosný teroristický útok minulý měsíc ve francouzském Nice spáchal migrant, který přistál na Lampeduse a ilegálně se dostal do Francie, aby tam provedl ten útok.

November 23, 2020

editor:REMIX NEWS

author:JOHN CODY

Zdroj: https://rmx.news/article/article/italians-we-ll-cut-your-throat-migrants-shoot-controversial-music-video-in-sardinia-reception-center

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jesus christus
1 rok před

Merklová už je na vás natěšená to co nestihnul Adolf Hitler je Apokalypsa lidstva planety Země.