Syrští rebelové přislíbili oddanost skupině Al-Kájdy, která zabíjela vojáky Spojených států

Nezařazené

Poznámka redakce: Obama před pár hodinami syrské rebely – označované orwellovsky za legitmní „opoziční skupinu,“ zatímco ve skutečnosti se převážně jedná o zahraniční žoldnéře a džihádisty, kteří jsou využíváni k balkanizaci Sýrie, a kteří se také posléze mají stát dalším ze série vybudovaných nepřátel Západu – rozeznal jako „legitimní reprezentaci“ syrského lidu. Snahy Západu přimět Rusko, aby ustoupilo a nechalo Sýrii zcela upadnout do balkanizováné zóny smrti však zatím nepadly na úrodnou půdu. Pochopitelně, Rusko jen sleduje své vlastní zájmy, rozhodně se nejedná o žádný alturismus. To však nic nemění na tom, že pokud Rusko ustoupí, bude to znamenat definitvní zkázu pro naprostou většinu bežných Syřanů – jak těch, kteří podporují autoritářskou vládu v čele s Basharem al-Assadem, tak těch, kteří se chtějí zasadit o skutečnou změnu k lepšímu bez vnějších intervencí a pokud možno bez násilí. Tyto dvě skupiny představují skutečnou většinu populace. Menší frakce se pak jen chladnokrevně snaží kapitalizovat na probíhající proxy invazi. Bežní Syřané o žádnou humanitární invazi ani humanitární bombardování nestojí. Vědí, že by skončili v horší situaci, než ve které se nacházejí nyní. O tom, co jsou takzvaní „rebelové“ zač, jsme zde již psali nespočet článků. Stejně tak jsme přeložili několik videí, dokumentujících mimo jiné i válečné zločiny a zrůdnosti, kterých se tito „užiteční idioti“ každodenně dopouštějí. Assadův režim v průběhu potlačování této proxy invaze nepochybně spáchal také celou škálu zrůdností, nicméně s Obamovou „legitimní reprezentací“ syrského lidu se nemůže rovnat. V jednom případě se však jedná o vědomou strategii (viz například toto video), v druhém případě se jedná spíše o klasický efekt slona v porcelánu, kterým je každá armáda v situaci, kdy bojuje s nepřítelem bez uniformy.

Petice požaduje ukončení finanční a materiální podpory teroristů v Sýrii

Paul Joseph Watson

Infowars.com

11. Prosince, 2012

Petice vystavená v sekci ‘We The People’ (v překladu ‚My, lidé‘) na webových stránkách WhiteHouse.gov požaduje, aby Obamova administrace ukončila veškerou finanční a materiální podporu pro teroristy a extremistické rebely v Sýrii, vzhledem k tomu, že již 29 různých syrských rebelských skupin přislíbilo oddajnost skupině ‚Nursa Front‘, která je napojena na Al-Kájdu. Nusra Front má také na svědomí zabíjení vojáků Spojených států v Iráku a je nyní hlavní bojující silou v NATO-podporovaném tažení ke svržení syrského prezidenta Bashara al-Assada.

Petice s celým názvem Ukončete veškeré financování a podporu teroristů Al-Kájdy a extremistických rebelů v Sýrii prohlašuje:

Hillary Clintonová připustila, že Al-Kájda podporuje syrské rebely, kteří jsou podporováni Obamovou administrací, a kteří již obdrželi $200 milionů dolarů v pomoci. Podle novin McClatchy Newspapers jedna ze skupin – Al Nusra Front, která je přímo napojena na Al-Kájdu – nyní provádí “nejtežší boje v první linii” v Sýrii a byla zodpovědná za teroristické útoky. Nestranní pozorovatelé, jako například Dr. Jacques Beres, tvrdí, že většina rebelů v Sýrii jsou zahraniční extrémisté, jejichž cílem je zavedení práva Sharia. Tito rebelové byli také natočeni při pálení amerických vlajek a provolávání protiamerických sloganů. Financování teroristů je pod NDAA (National Defense Authorization Act) zločinem. Takové aktivity měly v minulosti katastrofické následky, jako například 11. září. Požadujeme proto okamžité ukončení veškeré přímé i nepřímé pomoci.

Petice vystavené na stránkách WhiteHouse.gov musí získat minimálně 25,000 podpisů, aby na ně Bílý dům musel reagovat. Jen Američané, kteří se zaregistrují, mohou hlasovat.

Petice přišla v pravý čas, vzhledem k tomu, že 29 různých skupin syrské „opozice“ tento týden přislíbilo svou oddanost skupině Al Nusra, která je napojena na Al-Kájdu, a která, jak psaly New York Times tuto sobotu, “zabila bezpočet amerických vojáků v Iráku,” což dává uhynout představám, že Al Nursa je pouze jedním “špatným jablkem” mezi rebely. Ve skutečnosti Spojené státy podporují povstání, které prohlásilo, že jádrem jeho dlouhodobého plánu je zavedení práva Sharia a zničení Spojených států – nacož se prý vrhnou ihned poté, co bude Assad odstraněn. (Poznámka redakce: Užiteční idioti – tedy kromě těch vysoce postavených užitečných idiotů – ani nevědí, pro koho ve skutečnosti pracují..)

Syrský rebel byl nedávno citován novinami McClatchy Newspapers a říkal “Až skončíme s Assadem, budeme bojovat se Spojenými státy!” Další militanti se objevili ve videích na You Tube, kde promlouvali o své touze vidět vlát vlajku Al-Kájdy nad Bílým domem, poté co rebelové zvítězí v regionu.

Syrští rebelové jsou zodpovědní za celou řadu zrůdností, počínaje teroristickými útoky a masakry, přes nucení lidí k páchání sebevražedných bombových útoků, rabování křesťanských kostelů a nucení dětí k stínání hlav neozbrojených vězňů.

Poněkud směšně pak dnes Ministerstvo zahraničí Spojených států obviňovalo Assadův režim, který od začátku bojuje proti skupinám napojeným na Al-Kájdu, z toho, že připustil zakořenění skupiny Nursa Front v Sýrii.

Spojené státy dnes oznámily, že označují Al Nusra za teroristickou organizaci a uvrhly proti skupině sankce. Ostatní opoziční skupiny v Sýrii, které téměř univerzálně podporují Al Nursa a kážou stejné extremistické doktríny však budou i nadále dostávat další finanční podporu. Stejně tak pravděpodobně dostanou i přímou podporu NATO skrz vojenský zásah (rozuměj humanitární bombardování), které je podle některých zdrojů “bezprostřední.” (Poznámka redakce: O speciálních jednotkách a tajných službách, které se starají o koordinaci „rebelů“ se snad ani nemusíme zmiňovat. Stejně tak Rusové mají na zemi v Sýrii své speciální jednotky, které pomáhají s koordinací syrskému režimu. Proto se jedná o plnohodnotnou proxy válku..)

Skrz pokračování v podporování povstání, které je vedeno a vykonáváno známými teroristy, kteří mají podporu jejich rebelských spojenců, Spojené státy porušují svůj vlastní zákon – National Defense Authorization Act – který specificky kriminalizuje podporování jakýchkoliv „asociovaných sil“ teroristů.

Zpravodajský server Infowars.com vyzývá všechny Američany, aby tuto petici podepsali a donutili tak Obamovu administraci odpovědět na otázku, proč podporuje islámské extremisty v Sýrii z peněz daňových poplatníků, obzvlášť s přihlédnutím na to, jak podobná katastrofická rozhodnutí v Libyi vedla k útoku na konzulát v Benghází a smrt velvyslance Chrise Stevense.

Sdílí Amerika své „hodnoty“ s teroristy?

[iframe width="600" height="330" src="http://dotsub.com/media/811d4d79-742b-4249-be47-53cf51cee384/embed/cze" frameborder="0"]

Hrdinství Svobodné syrské armády:
Kolik „sebevražedných atentátníků“ je takto vytvářeno?

[iframe width=[iframe width="600" height="330" src="http://dotsub.com/media/9e9cac94-4eb6-4bd0-af89-62a1b2332eb3/embed/cze" frameborder="0"]/tr>

Ron Paul k Sýrii, Iránu a novým sankcím (1.8.2012)

[iframe width=“600″ height=[iframe width="600" height="330" src="http://dotsub.com/media/5635f0c1-6680-4189-b9a4-b85c00f128b8/embed/" frameborder="0"]ble>

Dokument: Al-Káida neexistuje
Vznik, financování, propojení na tajné služby

[iframe width=“600″ height=“330″ src=“[iframe width="600" height="330" src="http://dotsub.com/media/bde311fa-8399-45ec-9b37-97fc76013422/embed/cze" frameborder="0"]le id="MyArticleList">

Další články, které by Vás mohly zajímat:


Vojáci Spojených států a Francie se připravují na invazi Sýrie v reakci na hrozbu „chemických zbraní“

 


Vůdce Al-Káidy se domluvil s USA a Saúdy na vyslání 5 000 bojovníků do Sýrie

 


Plánuje NATO využít ambulančních vozů jako krytí pro „humanitarní“ invazi Sýrie?

 


New York Times vymazali svojí vlastní zmínku o tom, že CIA vyzbrojuje Svobodnou syrskou armádu

 


BBC cenzuruje svoje vlastní video: Syrští rebelové používají zajatce jako sebevražedné atentátníky

 


Nový mediální spin: Napadneme Sýrii, abychom mohli bojovat s Al-Káidou (kterou tam zuřivě dovážíme)

 


Spojené státy se snaží zahájit plnohodnotnou proxy válku v Sýrii

 


US-NATO válka proti Sýrii: Budou námořnictva západu konfrontovat Rusy u syrského pobřeží?

 


Válečná propaganda z Blízkého východu – velký obrázek

 


Syrští rebelové rabují křesťanské kostely

 


Sýrie nad svým územím sestřelila tureckou stíhačku F-4

 

Jádro článku pochází od Paula Josepha Watsona z infowars.com

Jiří Bok je člen klubu reformy.cz

Sdílejte přátelům

60
Komentujte

0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
© 2019 reformy.cz. All rights reserved. Developed by PraviCesi.cz