Světové ekonomické fórum podněcuje plebs, aby se pásl na bejlí a chlemtal splašky

Globální oteplování, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO

Světového ekonomické fórum (WEF) vydalo na své webové stránce dva články, zabývající se tím, jak lidi navykat na myšlenku, že by měli spásat bejlí, krmit se brouky a popíjet splaškovou vodu, aby se tak snížily emise ďábelského CO2.

Ano, opravdu.

„Najít nové rostlinné potraviny začíná být čím dál naléhavější, když předpověď růstu světové populace je o dvě miliardy během příštích 30 let,“ uvádí článek od Douglase Brooma vydaný na oficiální webové stránce WEF.

„Zatímco chov zvířat na maso generuje 14,5% všech globálních emisí skleníkových plynů, tak býlí zachycuje uhlík z atmosféry a mohlo by tedy pomoci s kontrolou klimatické změny.“

Podle Brooma „Plevel může být výživný a chutný,“ a snadněji se pěstuje.

Článek se nazatěžuje vysvětlením, proč se byliny jako lupeny pampelišky, ač jsou takové všudypřítomné, ještě nestaly základním článkem diety Západu.

„Příště, až k vašemu autu přijde na stopce somrák, tak mu  ukažte chutné a výživné byliny rašící z prasklin v chodníku a řekněte mu: ‚Dobrou chuť!‘“ píše Dave Blount.

Další článek, také vydaný na webové stránce WEF zkoumá, jak by šlo lidi navykat, aby si vychutnávali ‚potraviny, které povrchně vypadají odpudivě.

„Reakce způsobené kulturně vypěstovanými představami o tom, co je ‚přirozené‘ by šlo časem vylepšit,“ uvádí článek, než položí otázku, proč vůbec proti „jídlu z hmyzu“ a „nápojům obsahujícím složky z recyklovaných splašků“ existuje nějaká nechuť.“

Autor dospívá k závěru, že při „zbavování nechuti až strachu“ mezi „běžnou populací“ by mohlo být účinné „znecitlivění opakovaným vystavením zážitku“.

Možná, že Světové EKONOMICKÉ fórum bude konečně ukojeno, až nás všechny přinutí chroupat kůru a kořínky, tj. potravinové zdroje, k nimž byli dohnáni během Holodomoru ve Stalinistické Ukrajině hladovějící rolníci.

A o to jde.

Ten „Velký restart“ je o zavedení drastického snížení životní úrovně pro plebs, který bude dohnán, k menu skládajícímu se z brouků, bejlí a splašků, zatímco Davoská elita si bude ve svých slonovinových věžích dále užívat té nejvybranější kuchyně.

by Tyler Durden

Thu, 12/03/2020 – 02:00

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/world-economic-forum-encourages-plebs-eat-weeds-drink-sewage

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments