Švédský premiér obrací čelem vzad a přiznává spojení mezi migrací a zločinností

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Ministerský předseda Stefan Löfven obrací čelem vzad a připouští, že existuje vazba mezi migrací a rostoucí mírou násilné zločinnosti ve Švédsku.

Tento sociálně demokratický vůdce ve středu při debatě ve Swedish Riksadag připustil, že existuje vazba mezi zločinností a migrací.

Pan Löfven řekl: „Při velké migraci, kdy nezvládáme integraci, vzniká rovněž vyšší riziko určitého druhu problémů, které vidíme. Je to průzračně jasné.“

Prohlášení ministerského předsedy přichází v reakci na otázky předložené populistickým vůdcem Švédských demokratů (SD) Jimmie Åkessonem, který švédského vůdce káral za odmítání připustit jakoukoliv vazbu mezi migrací a zločinností ještě počátkem tohoto týdne, hlásí Nyheter Idag.

„Čemu bych se rád vyhnul a na co bychom si měli dávat nesmírný pozor, je, abychom zločinnost automaticky nespojovali s barvou kůže nebo s náboženstvím ani ničím jiným,“ dodal Löfven.

Åkesson se uchýlil k prohlášení, že jeho argument se týkal imigrační politiky a jejích vazeb ke zločinnosti, nikoliv k barvě kůže nebo náboženství. Tento populistický vůdce řekl: „Chtěl bych od Stefana Löfvena, aby přijal odpovědnost a řek: ‚Mýlil jsem se‘.“

K přiznání Löfvena dochází poté, co zástupce národního policejního náčelníka Mats Löfving minulý týden spustil alarm nad nárůstem a vlivem gangů z klanů migračního původu po celém Švédsku.

„Tyto klany do Švédska přichází výhradně za účelem organizovaného a systematického zločinu. Pracují na vytvoření moci, mají ohromnou kapacitu násilí a chtějí vydělávat peníze. A dělají to přes drogy, násilné zločiny a vydírání,“ řekl Löfving.

Finský vysílač YLE spekuloval, že tyto změny postojů by mohly způsobit krizi ve švédské koaliční vládě, jelikož koaliční partneři Sociálních demokratů Zelení jsou vášnivě pro masovou migraci.

Letos poslankyně Zelených Isabella Löving odmítla nápad na jakékoliv limity žadatelů o azyl, když zastřešení navrhla centro-pravicová Umírněná strana.

CHRIS TOMLINSON

12 Sep 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/09/12/swedish-pm-u-turn-admits-connection-between-migration-crime/

4 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments