Švédská církev rozezní zvony na oslavu Grety Thunberg

Globální oteplování, NWO

Ale opravdu to není náboženský kult.

Švédská církev rozezní po celém městě Malmö zvony na podporu Grety Thunberg a její klimatické stávky.

Tato aktivita je Na podporu klimatického hnutí ‚Pátky za budoucnost‘, v němž tisíce dětí chodí za školu, aby od vlád požadovaly akce.

„Tato církev bude v souběhu se Stávkou za globální klima rozeznívat zvony a v kostelech se shromáždíme na modlitby za budoucnost Země. Modlíme se, protože věříme, že člověk zodpovídá za správu a prospívání Božího stvoření tak, aby děti dostaly příležitost pro budoucnost. Modlíme se, protože víme, že klimatické změna má dopady na ty nejzranitelnější – na chudé, děti a ženy. Modlíme se, protože věříme ve schopnost člověka dosáhnout změny,“ uvedla na své webové stránce Švédská církev v Malö.

Loni vyvolala Švédská církev kontroverzi, když Gretu prohlásili za „Následníka Ježíše.“

Ale podle alarmistů globálního oteplování se jejich hnutí v ničem nijak žádnému náboženskému kultu nepodobá.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
September 27, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/church-of-sweden-to-ring-bells-in-celebration-of-greta-thunberg.html

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
10 měsíců před

Manipulace na 200% Ignorujme všechny zelené gretény a používejme mozek… Projev 16leté aktivistky Grety Thunbergové na klimatickém summitu v New Yorku od počátku týdne rezonuje a plní mediální prostor. Sledoval jej i uznávaný psychiatr, předseda Asociace dětské a dorostové psychiatrie ČR a soudní znalec Jaroslav Matýs. A nejen jej. Vystoupení dívky, která se stala globální celebritou a která se sama netají tím, že trpí Aspergerovým syndromem, Matýs z profesních důvodů sleduje dlouhodobě. S INFO.CZ hovořil o specifikách této poruchy, roli rodičů i o tom, jak autisté svět kolem sebe vidí. VELMI PROFESIONÁLNÍ ANALÝZA, PAN DOKTOR SE DOKONCE I VELMI TREFNĚ… Číst vice »