Švédka znásilněná uprchlíkem spáchala sebevraždu poté, co prokurátor řekl, že „chybí důkazy“

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Angelica Wiktor, 30letá oběť. Via Facebook – Joakim Magnus Lamotte

Švédská žena, kterou letos v březnu znásilnil syrský uprchlík, spáchala sebevraždu. Tyto děsivé zprávy zveřejnil švédský investigativní žurnalista Joakim Magnus Lamotte.

Žena se rozhodla ukončit svůj život předávkováním svými medikamenty, když se cítila zničená po brutálním znásilnění a nemožnosti stíhat pachatele, což zesílilo její pocit hořkosti.

Byla znásilněna večer ve svém vlastním bytě a podle zapojeného švédského investigativního žurnalisty řekla Lamotte údajně policii:

 „Do jejího bytu ten večer na jaře přišel její soused Adnan spolu se svým kamarádem Samirem (to nejsou pravá jména). Protože si Angelica vzala uspávací pilulky, není si jistá přesným načasováním, ale pamatuje si, že ji Adnan dostrkal do ložnice, pomocí násilí ji domlátil do postele a aby mu držela, když ji znásilňoval.

„Ten zážitek byl obzvlášť bolestivý, protože Angelica měla vložený tampón, který on do ní došťouchal tak hluboko, že ho následující den nemohla normálně dostat ven. Během znásilňování, byl někde v jejím byty i Samir.

Zpráva investigativního žurnalisty Lamotte ukazuje, že policie a prokurátor svévolně ignorovali řadu důkazů.

Byly tam např. příležitosti analyzovat DNA v jejím bytě a také „zhmožděniny z mlácení“.

Samir při policejním výslechu dokonce přiznal, že on a Adnan byli v Ageličině bytě, avšak švédský prokurátor se rozhodl ten případ uzavřít kvůli „nedostatku důkazů“.

HAFDecember 31, 2019 Zdroj: https://humansarefree.com/2019/12/swedish-woman-raped-by-refugee-commits-suicide-after-prosecutor-claims-lack-of-evidence.html

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
9 měsíců před

No uřízl bych jim ho a nacpal do chřtánu, jak na Sicílii. Proč je Evropská justice tak benevolentní k násilným případům ze str. imigrantů. Kdyby to byl Švéd,tak mu dají 8 let. No,až vezmou spravedlnost do svích rukou lidé,tak se ti sluníčkáři z Evropy budou divit. Kurva, naše země,naše zákony,a slimáci ať jdou domů vybudovat své země.

payaka
9 měsíců před

svět se zbláznil a nakonec budeme chránit vrahy, násilníky a podplacené politiky.
Poslední roky si říkám, že svět se žene přímo do pekel.

Miroslav
9 měsíců před

Humanismus na vrahy a zločince je nepřípustný zločin proti lidskosti a ty elity, soudní mafie, sluníčkáře a multikulturalisty co to podporují pověsit !!! Elity USA, EU a Západu jsou zloději, vrazi, rasisti naruby, vyvrhelové, satanisti a úhlavní nepřátelé Lidu zralí na šibenice !!! Kalouskové „Západní hodnoty“ se uskutečňují – skandální a zavrženíhodné !!! Pryč ze zločineckých a protinárodních organizací NATO a EU !!! CZEXIT !!!

5 měsíců před

Kdy už otevřou ti zmrdi u EU oči .. to by chtělo kdyby znásilnili to lejno tak už by asi nechtěla …zvířata přes tampon ….jin to je dní jaka díra ať si mrdaji své milenky kozy a berany …..utopit je zmrdy ….lidi podjte nějak bojovat proti imigraci …….já nechci se dožít že mi brutálně znasilni vnučku ..nezajímá zastřelím a je mi jedno jaký trest dostanu ale zabiju negra smradlaveho