Studie zjišťuje, že dospívající chlapci jsou šestkrát náchylnější k srdečním problémům z očkování, než k hospitalizaci na COVID

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, TECHNOLOGIE

Výzkum vedený University of California zjistil, že u dospívajících chlapců je šestkrát vyšší pravděpodobnost, že utrpí srdeční problémy způsobené vakcínou na COVID-19, než že budou hospitalizováni v důsledku COVID-19 samotného.

Jů.

Tým vedený Dr. Tracy Hoeg  z University of California zkoumal srdeční myokarditidy – čili záněty srdce – a bolestí v hrudníku u dětí ve věku 12-17 let po druhé dávce vakcíny,“ hlásí Telegraph.

„Pak to porovnali s pravděpodobností, že děti potřebují kvůli Covid-19 nemocniční léčbu v dobách nízkého, mírného a vysokého výskytu hospitalizací.“

Výzkum zjistil, že riziko srdečních komplikací u chlapců ve věku 12-15 let je po vakcinaci 162,2 na milion, což je nejvyšší mezi všemi zkoumanými věkovými skupinami.

Source

To je v porovnání s rizikem, že zdraví chlapci budou kvůli infekci COVID hospitalizováni, což je 26,7 na milion, což znamená, že riziko, s nímž se kvůli vakcinaci potýkají, je 6,1 krát vyšší.

Source

I během vysokého výskytu rizika COVIDU, jako tomu bylo letos v lednu, byla hrozba představovaná vakcínou 4,3 krát vyšší, zatímco během nízkého ohrožení bylo riziko, že chlapci utrpí „nepříznivou srdeční reakci“ od vakcíny bylo ohromně 22,8 krát vyšší.

Výzkumná data se zakládala na studii nepříznivých reakcí, které utrpěli teenageři mezi letošním lednem a červnem.

Rozumně řečeno, tato data by měla být hřebíkem do rakve pro argumentaci, že teenageři a děti by měli povinně dostat vakcínu na koronavirus, ale zjevně nebude.

V Británii vláda tlačí na vakcinaci 12-15letých i bez souhlasu rodičů i přesto, že Společná komise o vakcinaci a imunizaci (JCVI) radí opak.

Mezitím v Americe v kraji Los Angeles odhlasovali školní činitelé jednohlasně povinnost injekce proti COVIDU pro všechny děti nad 12 let i přes námitky rozzuřených rodičů.

BY TYLER DURDEN

SATURDAY, SEP 11, 2021 – 08:10 AM

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/covid-19/study-finds-teenage-boys-six-times-more-likely-suffer-heart-problems-vaccine-be

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments