Studie zjišťuje, že děti narozené během lockdownu mají poněkud retardovaný vývoj a kognitivní funkce

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY, NWO, Odvážný nový svět

Nová studia zjistila, že střední skóre IQ u malých dětí narozených během pandemie až o 22 procent zpožděné, přičemž v důsledku lockdownů utrpěl jak verbální, tak motorický i kognitivní výkon

„S jen omezenou stimulací doma a s méně interakcemi se světem venku děti z pandemické éry vykázaly šokující nízké skóre při testech vytvořených k hodnocení kognitivního vývoje,“ hlásí Guardian.

Studie vedená výzkumníky na Brown University zahrnovala 672 dětí narozených před a po pandemii začala v březnu 2020.

„V desetiletí předcházejícím pandemii se střední IQ skóre při standardizovaných testech pro děti ve věku mezi třemi měsíci a třemi lety věku pohybovalo kolem 100, ale u dětí narozených během pandemie se to číslo pohybovalo kolem 78,“ zjistila tato studie.

Výzkumníci dospěli k závěru, že primárním důvodem pro poškození kognitivních funkcí byl nedostatek stimulů a interakcí doma.

Podle hlavní studie autora Seana Deoniho: „Schopnost korigovat tento kurz se zhoršovala, čím starší pak děti byly,“ což znamená, že tyto nálezy retardace mají na děti dopady pak po celou dobu až do adolescence a dospělosti.

Jak uvádí Michael Curzon, všechny tyto faktory posilují lockdownová opatření, která drží děťátka a maličké děti mimo společnost ostatních dětí, stejně jako povinné masky.

„Děti narozené během uplynulého roku lockdownů v době, kdy vláda děťátkům bránila navštěvovat starší příbuzné a další členy rodiny, aby se socializovaly v parcích nebo s dětmi přátel jejich dětí a studovaly vyjadřování tváří pod maskami v místních uzavřených vnitřních veřejných prostorech, způsobily značné zpoždění verbálních, motorických a celkových kognitivních schopností v porovnání s dětmi narozenými předtím, zjišťuje nová studie z USA. Všechny testy raného učení, verbálního vývoje a neverbálního rozvoje vykázaly výsledky, které byly daleko za těmi v letech předcházejících lockdownům.“

Studie byla vedena ve státě Rhode Island a zahrnovala převážně bílé děti.

Osud chudších dětí z méně blahobytných socioekonomických podmínek, kdy většina z nich není bílých, na tom nejspíš budou značně hůře.

Nečekejte však, že by to zajímalo moc levičáků, kteří obecně drakonické lockdowny podporují.

BY TYLER DURDEN

SUNDAY, AUG 15, 2021 – 12:31 PM

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/covid-19/study-finds-children-born-during-lockdown-have-lost-iq-points-impaired-cognitive

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Molík
10 měsíců před

Eurohujerští vládci potřebují obyvatelstvo duševně zdegenerované, aby byli Evropané snadno manipulovatelní a hlavně poslušní.

[…] Studie zjišťuje, že děti narozené během lockdownu mají poněkud retardovaný vývoj a kogniti… V Británii se kvůli lockdownům musí s těžkými poruchami duševního zdraví léčit rekordní počet dětí U dětí je více „COVIDOVÝCH sebevražd“ než COVIDOVÝCH úmrtí […]