Stovky rmoutících se porušily koronavirové předpisy, aby se zúčastnily pohřbu migranta spáchavšího v Glasgow masový dýkový přepad

Migrace, MULTIKULTURALISMUS, NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY

Stovky lidí podle zpráv porušily koronavirové předpisy, aby se zúčastnily pohřbu súdánského migranta, který v Glasgow spáchal masový dýkový útok.

„Několik stovek rmoutících“ se v sobotu podle zpráv Sky News ukázaly při pohřebním obřadu Badreddina Abadlla Adama, čímž porušily koronavirová omezení.

Jejich 28letého hrdinu zastřelila 26. června ozbrojená policie po sérií dýkových útoků v Park Inn v Glasgow, při nichž probodl spoustu svých obětí.

V době tohoto útoku byli žadatelé o azyl dočasně ubytováni v hotelu, z něhož pachatel utekl a provedl útok, po němž skočilo šest probodených lidí v nemocnici včetně kriticky zraněného policisty Davida Whyta.

Ač provedení rituálu bylo naplánováno na hřbitov Linn na 14 h, tak se o mnoho hodin zdržel, neboť kvůli velkému davu povolali policii.

Do 15 h pohřeb ještě nezačal, jelikož policisté se pokoušeli rozpustit ohromný počet rmoutících se shromážděných v rozporu s koronavirovými předpisy, v nichž Skotsko stanovuje, že pohřbu se nesmí zúčastnit více než 20 lidí.

Jelikož se toho účastnili tři policejní antony, tak spousta účastníků „byla nucena se během obřadu shromáždit na parkovišti aut,“ uvedl The Sun.

Sky News informovaly, že k posluchačům o dýkaři řečnili, kdy jej „žadatelé o azyl bydlící Park Inn Hotel popisovali jako tichého a ‚zdvořilého, slušného kluka‘.“

Adamův kamarád s tímto mediálním kanálem mluvil a říkal, že neměl ani ponětí, že jeho kolega migrant plánuje útok, kdy vysvětloval, jak jsou súdánští lidé „nesmírně mírumilovní.“

Řekl: „Zatelefonovali jsme Adamově rodině. Slyšeli o tom, ale nebyli si jisti, ovšem když jsme jim to říkali a potvrdili, byli velice šokovaní a velice smutní kvůli tomu, co se stalo, protože tohle nemáme v mentalitě, to neodpovídá naší morálce nebo povaze.

„Lidé ze Súdánu jsou velice mírumilovní a nemají sklony lidi bodat nebo zabíjet.“

Během hodin a dnů po tomto útoku skotský levicově liberální establishment včetně prvního ministra a vůdce strany SNP Nicoly Sturgeon přicházel s četnými důvody, proč Adama ke spáchání útoku dohnali britští daňoví poplatníci a úřady s tvrzením, že chudák kvůli údajně neadekvátním životním podmínkám v hotelu „trpěl duševními problémy.“

K těm hrůzným podmínkám patřilo např. to, že v hotelu mu podávali stravu – jako špagety a makarony se sýrem – „která bylo kulturně nepatřičná,“ a že měl jen „omezenou“ bezplatnou WiFi a že během ubytování v hotelu při koronavirové karanténě se cítil „jako by byl vězeň.“

Karanténní předpisy se samozřejmě vztahovaly také na všechny ostatní lidi v zemi, ač většina z nich neměla ubytování a jídlo zdarma, ani bezplatnou WiFi a prádelnu poskytovanou migrantům.

Podle skotského aktivisty Kurdské komunity Jako Zada bylo pro migranty „naprosto ponižující,“ když jim zkrátili finanční dávky, neboť je během karantény ze soukromých daňovými poplatníky financovaných domů přestěhovali do Glasgow Park Inn, v němž podle zpráv Guardian dostávali potupně „jídlo třikrát denně, základní hygienické pomůcky a služby prádelny“ stejně jako přístup k televizi a k internetu.

Poslanci z vládnoucí strany této země separatistické Skotské národní strany (SNP) vedoucí kampaň za masovou imigraci a za znovu připojení k EU a za otevřené hranice, kdy podporují neziskovky jako Skotskou uprchlickou radu, se dožadovali nezávislého vyšetřování údajných bídných podmínek, za nichž byli na náklady daňových poplatníků migranti ubytováni.

Police Scotland

VIRGINIA HALE

19 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/19/funeral-sudanese-knife-attacker-glasgow/

Sdílejte přátelům

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Já veterán
2 měsíců před

Ty woe…., ukázat všem kudy k moři, rozdat tak max rukávky a plavte dom….

Mr.G
2 měsíců před

Jakým je to psáno jazykem, prosím?

Ať si správně nastavím překladač v Chrome…