Stovky migrantů z řad „Černých vest“ zabraly terminál pařížského letiště pod heslem: „Francie nepatří Francouzům!“

Migrace, MULTIKULTURALISMUS

Včera stovky nezadokumentovaných migrantů převzaly kontrolu nad Terminálem 2 letiště Charlese de Gaulla v Paříži. Asi 500 migrantů ten terminál zabralo.

„Francie přeci nepatří Francouzům! Každý má právo tu být!“ říkal jeden člověk, co strašně řval do reproduktoru.

Tento protest organizovala skupina na podporu migrantů „La Chapelle Debout“, která říká, že její členové se nazývají „Černé vesty“.

Tato skupina se vynořila během měsíce se táhnoucího „hnutí Žlutých vest“ vyprovokovaného daňovými reformami; které vzniklo proto, že francouzští občané mají nařízeno, nosit s sebou ve svých vozidlech pro případ nouze žluté vesty.

Rychle reagující člověk pořídil video, které se šíří po Twitteru.

Tady je něco z toho videa.

Twitter Ads info and privacy

Migranti varují, že se tady u toho nezastaví.

Tato organizovaná skupina vydala oficiální prohlášení a varovala, že toto nebude jejich poslední snaha tohoto druhu.

Tato skupina v oficiálním prohlášení požádala o schůzku s ministerským předsedou Édouardem Philippe kvůli azylové politice této země a s šéfem letecké společnosti Air France. Požadují, aby tyto aerolinky „zastavily veškerou, finanční, materiální, logistickou a politickou účast na deportacích.“

Později v neděli se delegace Air France s touto skupinou setkala, řekl jeden člen místním novinám Le Parisien.

Migrant, který se tohoto protestu účastnil, varoval, že ten nebude poslední.

„Zatím jsme zaútočili na Air France, ale další akce budou následovat,“ řekl novinám.

Všichni zapojení migranti přišli zjevně se stejnou hrozbou.

Jak neuvěřitelně nebezpečný precedent

Migranti údajně odmítali umožnit pasažérům, aby nastoupili do svých letadel, dokud nebudou jejich požadavky splněny. Policejní těžkooděnci je sice drželi v mezích, ale ve skutečnosti se se zástupcem Air France sešli.

Jaký precedens se tím stanovuje? Jeden tweet dokonce poukazoval: „Ministerský předseda Édouard Philippe se podvolil jejich požadavkům a dal jim všem trvalý právní status, ale nebylo to ještě potvrzeno.“

To znamená, že můžete přijít do cizí země a vznést požadavek a lidé vás tam opravdu poslechnou. Lidé opravdu před vašimi požadavky kapitulují na místě, kde jste jen z milosti místní vlády. Kdyby byly jakékoliv pochybnosti, že dojde k většímu počtu obléhání tohoto typu, tak si uvědomte, že jsme to jako precedens už stanovili i pro ten zbytek. Tohle zdaleka nebyl žádný konec Černých vest.

Nemám nic proti tomu, aby lidé migrovali do jiných zemí. Já sám jsem to udělal a přivedl jsem pak své děti zpět do mé vlastní země. K tomu jsou ale určité procesy a tohle není jeden z těch procesů.

Podle současných zpráv to obležení už skončilo. Nejsou žádné zprávy o zatčených.

Francie opravdu už Francouzům nepatří.

by Tyler Durden

Mon, 05/20/2019 – 09:40

Authored by Daisy Luther via The Organic Prepper blog,

Další články k tématu: Byrokrat nominovaný na příštího šéfa EU: Sjednocení Evropy s Afrikou ‚je věcí, k níž jsme předurčeni‘

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-05-20/hundreds-black-vest-migrants-seize-paris-airport-terminal-france-does-not-belong

 

Sdílejte přátelům

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments